Poznaliśmy oficjalną nazwę fanklubu najmłodszego boysbandu Big Hit Entertainment.

Na Twitterze TXT pojawiła się animacja, która zdradziła nam, jak od dzisiaj mogą na siebie mówić fani grupy. Wytwórnia ogłosiła, że fandom zespołu to MOA, co jest skrótem od „Moments of Alwaysness” (pl. chwile wieczności). Ma symbolizować to „czas i nieskończoną przyszłość, którą członkowie TOMORROW X TOGETHER spędzą ze swoimi fanami”. Ponadto chłopcy, jak i ich wielbiciele „gromadzą (kr. 모아; mo-a) swoje wzajemne sny, by stworzyć jedno wspólne marzenie”. Sprawdźcie wspomnianego tweeta:

Przypomnijmy, że pierwszą nazwę fandomu TXT poznaliśmy już w kwietniu, ale Big Hit Entertainment musiało ją wycofać. Powodem takiej decyzji było podobieństwo do fanklubu Tiffany Young.

Chłopcy są aktualnie w trakcie hiatusu spowodowanego stanem zdrowia Soobina i Yeonjuna. Z tej przyczyny został przesunięty także comeback boysbandu. Wytwórnia TXT wydała niedawno oświadczenie w tej sprawie. Potem dowiedzieliśmy się również o zapaleniu spojówek Taehyuna i Huening Kaia, które spowodowało ponowne opóźnienie premiery nowego krążka. Obecnie jest ona planowana na październik.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter TXT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.