TWICE zostało pierwszym k-popowym girlsbandem, który połączy siły z platformą YouTube w ramach serii YouTube Original.

Jak informuje Billboard, już niedługo zobaczymy TWICE w nowym projekcie. Girlsband rozpocznie współpracę z YouTube Originals, aby stworzyć serię dokumentów. Ich tematyka będzie obracać się wokół pierwszej światowej trasy koncertowej dziewczyn, “2019 TWICELIGHTS”, a dokładniej koncertów, które odbyły się w Ameryce Północnej. Według raportów, występy w Los Angeles, Mexico City, Newark i Chicago zebrały ponad 41,000 fanów z całego kontynentu.

Chociaż YouTube już wcześniej współpracował z k-popowymi grupami (z produkcji YouTube Originals możemy zobaczyć odcinki o BIGBANG, G-Dragonie oraz BTS), to będzie pierwszy raz, kiedy powstanie seria o żeńskiej grupie z Korei. Dokument ma się pojawić na kanale YouTube Originals w pierwszej połowie 2020 roku.

Projekt ma być czymś zupełnie nowym od TWICE. Zobaczymy w nim wywiady z pojedynczymi członkiniami, jak i również bardziej personalne momenty z życia zespołu. Widzowie również prześledzą czteroletnią karierę grupy, od debiutu do zostania najbardziej popularnym girlsbandem w Korei.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Billboard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.