Pierwsza kolaboracja Fanxychild za nami! Na Bermuda Triangle trio Zico, Crush’a i DEAN’a nie można zostać obojętnym.

Po tajemniczych teaserach i krótkiej promocji, mogliśmy usłyszeć Bermuda Triangle. Utwór skomponowali wszyscy trzej muzycy: Zico, Crush i DEAN, przy współpracy z Poptime. Artyści są też odpowiedzialni za tekst piosenki. Linia melodyczna kawałka jest złożona, słychać tam wiele dźwięków – od klasków i syntezatora, po syreny i zapętlone elementy chóru. Każdy z muzyków wkłada w Bermuda Triangle coś od siebie. Zico, ze swoim charakterystycznym flow, podobnym do tego z Tough Cookie, pokazuje, że potrafi dostosować się do różnych rytmów. DEAN, odpowiedzialny za wyższe partie śpiewane, ujmuje najpierw delikatnym wokalem, który potem staje się bardziej agresywny. Crush natomiast zaskakuje zmienionym przez syntezator głosem, mimo którego nadal słychać jego zdecydowany, soulowy styl. Trio dobrze ze sobą współgra i chociaż to ich pierwsza kolaboracja, wiedzą jak wykorzystywać nawzajem swoje atuty.

 

Kawałek został świetnie przyjęty w koreańskich notowaniach muzycznych. Po 1,5 godziny od wydania, znalazł się w czołówce wszystkich rankingów, żeby następnie zanotować all-kill. Aktualnie (28.11 17:30) Bermuda Triangle nadal utrzymuje bardzo wysokie pozycje w chartach.

Na portalu Naver pojawiły się również zakulisowe zdjęcia z kręcenia teledysku do piosenki. Wszystkie fotografie znajdziecie w galerii poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.