Na pierwszy rzut oka bardzo niepozorny chłopak zaskakuje swoją dojrzałą barwą głosu. Kim jest artysta Wart Uwagi w tym tygodniu? Przeczytajcie o Kevinie Oh!

Dlaczego jest Wart Uwagi? Kevin ma ciepły i marzycielski głos, który jest bardzo dojrzały. Barwą przypomina trochę Chrisa Martina z Coldplay. Oh gustuje w balladach i spokojnych kawałkach indie.

Urodził się w 1990 roku w Nowym Jorku. Tam też skończył szkołę, jednak nie wiązał swojej przyszłości z ekonomią, którą studiował. 16 listopada tego roku zadebiutował z singlem Yesterday, Today, Tomorrow, który wyprodukował Primary.


W tym tygodniu MBC opublikowało na swoim YouTube nagranie live, na którym Kevin wykonuje Blank Space Taylor Swift. Jego wykon jest delikatniejszy od oryginału i jedyne, co usłyszymy, to głos Kevina w towarzystwie gitary elektrycznej.


Muzyk zdecydował się startować w programie Superstar, który wygrał. Dzięki coverowi She Will Be Loved Maroon 5 dostał się do TOP10 w show. When Autumn Comes + Autumn Leaves Oh zaśpiewał z Clarą Hong i Johnem Lee. Wspólnie stworzyli ciekawe trio mimo różnych głosów. Dodatkowo, Kevin śpiewa fragment po francusku. Swój udział w programie solista zakończył piosenką Blue Dream.


Oprócz pieniędzy i auta nagrodą była możliwość wystąpienia na gali MAMA 2015, na której Oh pojawił się z piosenką Coldplay Fix you.


Artysta tworzył też soundtrack do dramy „Dear My Friends”. W utworze ma jeszcze przyjemniejszą barwę głosu.

Znajdziecie go na: Instagramie, Twitterze, BandcampFacebooku oraz Snapchacie: kevohjimm

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.