Wraz z rozpadem Wanna One, każdy z jego członków rozpoczął indywidualną ścieżkę kariery. Lider grupy, Jisung, niedługo wyda swój własny krążek.

AKTUALIZACJA: 14 lutego

W nowej aktualizacji zobaczyliśmy teaser tytułowego utworu In the Rain. Jak Wam się podoba?

 

AKTUALIZACJA: 12 lutego

Jisung podzielił się kolejnymi zwiastunami „Aside”. Sprawdzicie je poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 11 lutego

Opublikowane zostały fotografie promujące „Aside” oraz wyjątkowy klip zapowiadający koncept płyty. Wszystko znajdziecie poniżej:

AKTUALIZACJA: 10 lutego

Poznaliśmy tracklistę „Aside”. Na płycie znajdzie się ogółem sześć pozycji. Warto dodać, że ostatnią nich skomponował były członek Wanna One, Daehwi. Przy słowach do tego samego utworu pracował sam Jisung. W trzecim kawałku usłyszymy natomiast Changbina ze Stray Kids. Więcej szczegółów sprawdzicie na poniższej grafice:

 

AKTUALIZACJA: 7 lutego

Jisung podzielił się trailerem całego albumu. Oprócz tego dodał szczegóły fizycznego krążka. Zostanie on wydany w dwóch wersjach, a w każdym z nich znajdzie się 72-stronicowy photobook, pocztówka, naklejka, photocard i plakat.

 

AKTUALIZACJA: 1 lutego 16:00

Poprzez oficjalne social media, Jisung podzielił się z fanami swoim nowym logo oraz oficjalnymi kolorami. Zobaczcie je na grafikach w poniższym tweecie:

 

Oryginalny post: Chociaż kontrakty Wanna One dobiegły końca, a wspomnienia ostatnich koncertów wciąż są jeszcze żywe w pamięci fanów, to popularność zespołu bynajmniej zmalała. Wielu członków powzięło pierwsze kroki w kierunku solowej kariery. Daehwi wydał urodzinowy kawałek, w którym pomagał mu Woojin, Sungwoon pod koniec stycznia zaprezentował swój solowy numer, a Daniel przygotowuje się do debiutu w nowej wytwórni, podobnie jak Jaehwan. Do tego grona dołączy lider zespołu, Jisung. Pierwsze informacje o solowej płycie pojawiły się już na początku roku. Dokładnie miesiąc później, 1 lutego, na social media muzyka pojawiła się pierwsza zapowiedź jego mini-albumu „Aside”.

Przedpremierowa promocja rozpocznie się 7 lutego. Wtedy oficjalne strony Jisunga zostaną zaktualizowane o trailer albumu. Tego samego dnia rozpocznie się przedsprzedaż. Listę utworów poznamy 11 lutego, a dwa kolejne dni poświęcone zostaną na zdjęcie i wideo zdradzające koncept całego debiutu. W Walentynki 14 lutego dodany zostanie spoiler w formie tekstu, a 15 lutego na social media pojawi się teaser teledysku. Skrót wszystkich utworów będzie dostępny 18 lutego. Premiera „Aside” zaplanowana jest 20 lutego.

Wanna One zadebiutowało w 2017 roku z EP „1×1=1 (TO BE ONE)”. Zwycięski skład drugiego sezonu Produce 101 od samego początku cieszył się ogromną popularnością w Korei i na świecie. Ostatnim albumem zespołu była pełna studyjna płyta „1¹¹=1 (Power of Destiny)”.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Yoon Jisunga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.