MMO Entertainment potwierdziło, że po ostatnich koncertach Wanna One Jisung rozpocznie promocję swojego solowego debiutu.

Wraz z końcem roku 2018 wygasły kontrakty grupy utworzonej w Produce 101, Wanna One. Już dowiedzieliśmy się, że Sungwoon planuje wydać solową płytę, a dołączy do niego lider grupy, Yoon Jisung. Na portalach informacyjnych pojawiły się artykuły, gdzie przewiduje się solowy debiut Jisunga już w lutym, po zakończeniu ostatnich koncertów Wanna One.

MMO Entertainment wypowiedziało się w tej sprawie. Z oświadczenia wytwórni przeczytamy, że „to prawda, że Yoon Ji Sung zadebiutuje w lutym. Wciąż jednak jesteśmy w trakcie ustaleń, co do szczegółów i dat.”

Wytwórnia także podała informacje o służbie wojskowej Jisunga. „Nie możemy wyjawić żadnych detali, zanim nie otrzyma powołania do armii, ale sądzimy, że stanie się to w pierwszej połowie 2019 roku.”

Ostatnim comebackiem Wanna One jest „1¹¹=1 (Power of Destiny)”, wydane w listopadzie zeszłego roku. Swing Entertainment wyjawiło w oświadczeniu, że kontrakty członków skończą się 31 grudnia 2018 roku, a grupa wypełni wszystkie swoje aktywności do końca stycznia.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Wanna One

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.