Daehwi postanowił świętować swoje urodziny w wyjątkowy sposób. Razem z Woojinem napisał specjalny singiel dedykowany fanom.

Kontrakty Wanna One straciły swoją ważność wraz z końcem 2018 roku, jednak zespół zorganizował dla Wannable pożegnalne koncerty. Odbyły się w ostatni weekend stycznia i oficjalnie zakończyły aktywności zwycięskiego składu drugiego sezonu Produce 101. We wtorek 29 stycznia Daehwi obchodził swoje urodziny i postanowił wykorzystać zbieżność tej daty z podsumowaniem promocji w Wanna One. Razem z Woojinem napisali wyjątkowy utwór dla fanów.

Candle to kawałek R&B z hip-hopowymi elementami. Jego produkcją, kompozycją oraz słowami zajął się Daehwi. Woojin stworzył natomiast swoje raperskie kwestie. Piosenka opowiada o tym, by zapalić świeczkę dla ukochanej osoby, na którą czeka się w mroźną zimę. Chłopcy przelali na papier swoje emocje w stosunku do fanów by pokazać, że to nie jest tylko jednostronna miłość. Utwór ma być formą podziękowania za ich wsparcie i próbą odwdzięczenia się za nie. Chociaż do singla nie powstał teledysk, możemy posłuchać go między innymi na Spotify.


Półtorej godziny po premierze piosenka pojawiła się w koreańskich rankingach muzycznych. Najwyżej uplasowała się na Naver, gdzie znalazła się na szczycie zestawienia. Na Bugs i Melon trafiła do pierwszej dziesiątki. Więcej szczegółów sprawdzicie na grafice poniżej:

Daehwi i Woojin mają też międzynarodowy fandom, co pokazały wyniki na iTunes. W dniu premiery, 29 stycznia, Candle było w zestawieniach w 11 krajach na świecie, w tym w dwóch znalazło się na pierwszym miejscu. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Wanna One

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.