Wokalista Wanna One zdecydował się pozostać w Swing Entertainment. Agencja założyła już konta społecznościowe muzyka na social media oraz ogłosiła jego oficjalne kolory.

Swing Entertainment poinformowało, że po zakończeniu kontraktów Wanna One nadal będzie reprezentować Jaehwana. Oprócz agencji, artystę w jego aktywnościach będzie wspierać także Stone Music Entertainment. Obie wytwórnie należą do grupy CJ ENM, z którą Jaehwan podpisał kontrakt w 2017 roku. Poniżej przeczytacie tłumaczenie oficjalnego oświadczenia w tej sprawie:

Dzień dobry, tutaj Swing Entertainment.

To oficjalne oświadczenie dotyczące reprezentowania Kim Jae Hwana, członka Wanna One.

Po dyskusjach ze Stone Music Entertainment oraz Kim Jae Hwanem, [zdecydowano, że] artysta będzie wykonywać swoje przyszłe aktywności ze Swing Entertainment.

Agencja nie będzie wahać się dostarczać wsparcie przy muzycznym rozwoju Jaehwana, jak i planowaniu, marketingu oraz zarządzaniu jego przyszłymi aktywnościami. Stone Music Entertainment także zapewni pełne wsparcie dla Kim Jae Hwana, który zaimponował jako główny wokalista Wanna One.

Prosimy o dalszy doping i wsparcie dla Jaehwana, który powróci jeszcze lepszy.

Dziękujemy.

Swing Entertainment założyło oficjalne konta dla Jaehwana na Instagramie i Twitterze oraz Daum Cafe. Wytwórnia zbiera także pomysłu na nazwę fandomu dla muzyka. Spośród nadesłanych propozycji, artysta wybierze pięć, na które później będą głosować fani. Ponadto zobaczyliśmy także oficjalne kolory solisty, które zobaczycie na poniższej grafice.

Czekacie na debiut Jaehwana?

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Wanna One

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.