Najnowszy kawałek spin-offu projektu STATION z udziałem Seulgi, Sin B, Chunghy i Soyeon został dobrze przyjęty przez publiczność. Co powinniście wiedzieć o samej piosence i specjalnym ponad-agencyjnym unicie?

Wow Thing to czwarta odsłona STATION x 0, spin-offu popularnego cyklu SM Entertainment. Nowe numery skierowane są głównie do młodego pokolenia i podejmują najbliższą mu tematykę. W kolejnej części projektu usłyszeliśmy zatem kolaborację Seulgi z Red Velvet, Sin B z GFRIEND, Chunghy oraz Soyeon z (G)I-DLE.

Piosenka opowiada o dążeniu do spełnienia swoich marzeń oraz skupieniu się na ciężkiej pracy, by je osiągnąć. Wokalistki podkreślają też, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości. Nawet jeżeli na drodze do sukcesu napotkamy jakieś przeciwności, nie powinniśmy rezygnować z pragnień. Tylko wtedy nasz sen może stać się rzeczywistością. Za kompozycję kawałka odpowiedzialni są zagraniczni twórcy, jednak nad spójnością całości w kraju czuwał Yoo Young Jin, jeden z głównych producentów SM Entertainment.

Kawałek nieźle poradził sobie na koreańskich i światowych listach muzycznych. Po kilku godzinach w kraju znalazł się w TOP50 wszystkich rankingów, a na Bugs zdobył pierwsze miejsce. Wysoko wskoczył również w notowaniu Genie – był tam 10. Później piosenka osiągnęła jeszcze lepsze wyniki, co znajdziecie na poniższych zrzutach ekranu. Na światowym iTunes piosenka najlepiej wypadła w Tajlandii (2. miejsce), Indonezji i na Filipinach (3. miejsce).

Przypomnijmy, że w ramach STATION x 0 usłyszeliśmy już inne utwory, które bardzo szybko zyskały popularność. Mowa chociażby o kolaboracji Baekhyuna i Loco w Young oraz dwóch raperów EXO w We Young. O obu kawałkach znajdziecie więcej, klikając na tytuł numeru. O wszystkich nadchodzących wydawnictwach z serii pisaliśmy natomiast TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram SM STATION

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.