W połowie września ukazała się trzecia odsłona STATION X 0. W najnowszym singlu usłyszeliśmy dwóch członków EXO.

W ramach nowego projektu SM Entertainment zostało wydane We Young, które Chanyeol oraz Sehun zaprezentowali wcześniej fanom podczas koncertu “EXO PLANET #4 – The ElyXiOn [dot]”. Oficjalna wersja singla wraz z klipem ujrzała światło dzienne 14 września. Kawałek, tak jak całe STATION X 0, skierowany jest do młodszych pokoleń. Jest lekką, wesołą kompozycją. Jej hip-hopowy charakter został złagodzony rześkimi dźwiękami pianina.

Tekst We Young, współtworzony przez rapera Penomeco, jest wiadomością do młodych osób. Za wesołą melodią i kolorowym teledyskiem kryje się ważne przesłanie. Raperzy apelują, by korzystać z życia i chociaż czasem wyjrzeć zza ekranów telefonów. Ważne jest, byśmy znaleźli czas na odpoczynek i całkowite zapomnienie o problemach dnia codziennego. Jesteśmy młodzi, więc możemy sobie na to pozwolić i nikt nie ma prawa nam tego zabraniać.

Jest to kolejna odsłona STATION X 0, która zdobyła uznanie na całym świecie. We Young trafiło na pierwsze miejsce zestawień iTunes w łącznie 17 krajach. Nam udało się uchwycić moment, w którym singiel znajdował się na 16 „jedynkach”. Dzięki temu piosenka trafiła do rankingu najpopularniejszych utworów na iTunes z 14 września. Wszystkie wyniki zobaczycie na grafikach poniżej [pochodzą z 15 września, 8:00 naszego czasu]:

Piosenka trafiła także na koreańskie rankingi. Niedługo po premierze, najlepiej poradziła sobie na Soribada, gdzie zajęła najwyższe miejsce podium. Wysoko znajdowała się także w zestawieniach Bugs oraz Melon. Więcej wyników zobaczycie w galerii. Pochodzą one z 14 września, kolejno 13:30 oraz 16:30 polskiego czasu.

 

STATION X 0 to spin-off oryginalnego cyklu wytwórni, SM STATION. Jest on skierowany głównie do młodych ludzi. Pierwszą kolaboracją spod jego szyldu był wspólny utwór Taeyeon z SNSD oraz MeloMance. Następnie usłyszeliśmy efekt współpracy Baekhyuna z EXO oraz Loco, o którego sukcesach przeczytacie TUTAJ. Agencja zapowiedziała także inne piosenki, a więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule, TUTAJ.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Melon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.