Tydzień po wydaniu Selfish & Beautiful Girl, Block B BASTARZ wracają z drugim mini-albumem w karierze.

Przez ostatni tydzień z niecierpliwością śledziliśmy promocję nowego krążka BASTARZ. Tytułowy kawałek „WELCOME 2 BASTARZ”, Make It Rain, skomponował DEAN, producent i piosenkarz R&B. Razem z P.O napisał również słowa piosenki. Utwór jest bardziej zadziorny i mroczny od Selfish & Beautiful Girl, który usłyszeliśmy jako zapowiedź albumu.

Cała płyta utrzymana jest jednak w klimacie BASTARZ, którego próbkę dostaliśmy już w 2015 roku w albumie „Zero for Conduct”. Warto zaznaczyć, że na nowym krążku znajdziemy piosenki autorstwa P.O (Selfish & Beautiful Girl; That’s Right, Hidden Picture) i B-Bomb’a (Tightly). Pełną tracklistę możecie przypomnieć sobie poniżej.

 

Pomimo wielu wydawnictw od innych zespołów, „WELCOME 2 BASTARZ” nieźle poradziło sobie w koreańskich notowaniach muzycznych. 2,5 godziny po premierze, Make It Rain znalazło się w pierwszej dziesiątce w rankingach Mnet, Genie i Olleh Music. Na listach znalazła się również That’s Right. Poniżej prezentujemy wyniki z 30.10, z godziny 19:30 czasu polskiego.

Na portalu Naver pojawiły się również zdjęcia zza kulis teledysku do Make It Rain, jak i ze studia nagraniowego.

Jak podobają Wam się nowości od BASTARZ?

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.