Na Instagramie projektu STATION pojawiły się zdjęcia promocyjne nowego utworu.

AKTUALIZACJA: 2 listopada

Już niedługo usłyszymy Joy i Seulong’a w piosence Always In My Heart. Wytwórnia SM Entertainment opisała ten utwór jako „emocjonalną balladę w średnim tempo z umiarkowanymi dźwiękami orkiestry i gitarą”. Nowy kawałek SM STATION, razem z klipem zobaczymy już 3 listopada o 16 czasu polskiego. Poniżej możecie zobaczyć też teaser teledysku.

AKTUALIZACJA: 31 października

Dowiedzieliśmy się kto będzie towarzyszył Joy w najbliższym STATION. Wokalistka zaśpiewa z Seulongiem z 2AM! To kolejny raz, kiedy w projekcie pojawi się artysta wytwórni JYP Entertainment. Wcześniej mogliśmy posłuchać chociażby Born To Be Wild w wykonaniu Hyoyeon (SNSD), Min (miss A) i Jo Kwon’a (2AM).

Na oficjalnym Instagramie projektu, pojawiły się również nowe zdjęcia promocyjne.

 

 

 

 
Oryginalny post: Już 4 listopada usłyszymy kolejną piosenkę w ramach SM STATION. W nowym utworze usłyszymy Joy z Red Velvet! Zaśpiewa w duecie, ale jej wokalnego partnera jeszcze nie ujawniono. Na Instagramie projektu opublikowano również zdjęcia promocyjne nowego kawałka. Piosenka będzie najprawdopodobniej miała tytuł Always In My Heart, jak sugerują tagi pod fotografiami.

Przypomnijmy, że STATION to projekt wytwórni SM Entertainment, pod szyldem którego co tydzień wydawana jest nowa kompozycja. Joy będzie drugą członkinią Red Velvet, którą tam zobaczymy. Wcześniej mogliśmy posłuchać bowiem duetu Erica Nam’a i Wendy Spring Love.

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.