Zgodnie z zapowiedziami wytwórni, drugim artystą nowego sezonu projektu STATION zostanie Ten z NCT.

AKTUALIZACJA: 6 kwietnia

W teledysku do Dream In A Dream pojawi się Lucas, trainee SM Entertainment (wcześniej występował pod imieniem Yukhei, Lucas to nowy pseudonim artystyczny). Ponadto dowiedzieliśmy się, że Ten dołączył do agencyjnego unitu SM The Performance. Do projektu należą także członkowie TVXQ (Yunho), Super Junior (Eunhyuk i Donghae), SHINee (Minho oraz Taemin) i EXO (Lay, Kai).

Wytwórnia podzieliła się także nowymi zdjęciami Ten’a.

 

AKTUALIZACJA: 5 kwietnia

Kawałek Ten’a będzie miał swoją premierę w południe KST (7 kwietnia). Tekst Dream In A Dream ma mówić o znaczeniu prawdziwej miłości na granicy snu i rzeczywistości. Melodia utworu będzie zawierała orientalne elementy, a w teledysku zobaczymy dużo scen tańca.

 

 

 

Oryginalny artykuł: Piosenkę artysty, Dream In A Dream, usłyszymy 7 kwietnia. Będzie to druga odsłona nowego SM STATION. Na razie nie są znane szczegóły nowego wydawnictwa, jednak wytwórnia wydaje cały czas jego niejasne zapowiedzi. Ostatnio zobaczyliśmy drugi ruchomy plakat utworu (pierwszy znajdziecie TUTAJ).

Poza tym, na oficjalnej stronie NCT opublikowano wiadomość od Ten’a. Oprócz hashtagu #STATION i tytułu piosenki, dołączony był do niej obrazek drzewa.

Na oficjalnym Instagramie projektu pojawił się nowy zwiastun utworu:

 

[#STATION] #NCT #TEN '#夢中夢 (#몽중몽); #DreamInADream’ 2017.04.07

Post udostępniony przez @smtownstation

Będziemy na bieżąco informować Was o kawałku Ten’a z SM STATION!

 

źródło:(1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.