SM Entertainment zdradza kolejnych artystów, którzy pojawią się w nowej odsłonie projektu STATION.

Wcześniej dowiedzieliśmy się już, że pierwszą piosenkę drugiego sezonu SMS zaśpiewają dziewczęta z Red Velvet. Wytwórnia jednak nie czeka i już zapowiedziała kolejnych artystów, którzy pojawią się w serii.

W następnym tygodniu, 7 kwietnia, utwór pod szyldem STATION wyda Ten z NCT. Kawałek będzie nazywał się Dream In A Dream. Zobaczyliśmy również ruchomy plakat, zapowiadający to wydawnictwo. Sprawdźcie go poniżej!

SM Entertainment opublikowało również spoilerowy film, związany z całą serią STATION. Oprócz urywek z wideo Irene i Ten’a, zobaczyliśmy tam zakulisowe ujęcia z pracy nad piosenkami. Z filmu dowiedzieliśmy się, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się nowych kawałków Baekhyun’a z EXO, czy Hitchhiker’a. Co jeszcze zauważyliście?

Drugi sezon STATION, tak jak poprzedni, zakłada cotygodniowe, cykliczne wydawanie nowych piosenek. Największą zmianą jest jednak Open Station, do którego mogą zgłaszać się producenci i kompozytorzy, jeśli chcą wziąć udział w projekcie. O innych zmianach w cyklu przeczytacie TUTAJ.

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.