W sieci pojawił się oficjalny teaser drugiego sezonu SM STATION. Czego możemy się spodziewać? 

Po 52 tygodniach, 3 lutego tego roku, zakończył się roczny plan projektu SM Entertainment. Niedawno informowaliśmy o planowanym, drugim sezonie SMS. Pierwszego utworu możemy spodziewać się w marcu. Dzisiaj wytwórnia opublikowała wideo, które podsumowuje rok istnienia STATION i zwiastuje jego nową edycję.

Możemy spodziewać się w niej więcej kolaboracji z artystami spoza Korei. W klipie widzimy: Chiny, Japonię, Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Francję, Indie, Tajlandię i Niemcy. Artyści SM Entertainment będą mieć również możliwość współpracy z zagranicznymi kompozytorami. 

W ramach projektu, mają zostać przywrócone do życia SM The Ballad oraz SM The Performance. Warto przypomnieć, że w najaktualniejszym (z 2014 roku) składzie pierwszego znajdują się: Changmin (TVXQ), Yesung (Super Junior), Zhang Liyin, Taeyeon (SNSD), Zhou Mi (Super Junior-M), Jonghyun (SHINee), Krystal (f(x)) oraz Chen (EXO). Do drugiego projektu należą natomiast przedstawiciele: TVXQ (Yunho), Super Junior (Eunhyuk i Donghae), SHINee (Minho oraz Taemin) i EXO (Lay, Kai).

Oprócz tego, SM planuje także motywy związane z porami roku: SM Summer Vacation (’Letnie Wakacje’) oraz SM Winter Garden (’Zimowy Ogród’). 

Największą zmianą w STATION jest powstanie Open Station, do którego mogą zgłaszać się producenci i kompozytorzy. Ma to zachęcić artystów do dzielenia się swoją pracą przez projekt SM Entertainment.

Zobaczcie zwiastun opublikowany przez wytwórnię:

Jak myślicie, kto zostanie gwiazdą pierwszego utworu nowego sezonu SM STATION?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.