Zespół powróci na scenę z nowym albumem. Usłyszymy na nim również Ryeowooka.

AKTUALIZACJA: 2 października

Dzisiaj zobaczyliśmy zwiastun klipu do One More Time. Super Junior udostępnił także listę utworów, które znajdą się na nowym albumie. Dzień wcześniej opublikowany został wyjątkowy klip do Animals. Wszystko znajdziecie poniżej:

AKTUALIZACJA: 21 września

Opublikowane zostały już indywidualne fotografie wszystkich członków zespołu. Znamy też nowe szczegóły “One More Time”. Jeszcze przed premierą usłyszymy jeden z utworów. Teledysk do Animals ukaże się 27 września o 12:00 KST ( 5:00 naszego czasu). Super Junior ujawnił także, że wbrew wcześniejszym informacjom, Heechul wziął udział w nagraniach płyty. Powstały także jego fotografie do albumu, a muzyk dograł w Korei kilka scen do klipu. Nie będzie się jednak promował wraz z zespołem w programach muzycznych. 

AKTUALIZACJA: 18 września

Boysband udostępnił pierwsze teaserowe fotografie do “One More Time”. Zobaczycie je także u nas:

Oryginalny post: Na social media Super Junior opublikowano zdjęcie, zapowiadające nowe wydawnictwo grupy. Specjalne EP boysbandu, “One More Time”, będzie miało swoją premierę 8 października. W comebacku weźmie udział także Ryeowook, który w lipcu tego roku zakończył służbę wojskową. 

Na płycie znajdzie się ogółem pięć utworów. Co ciekawe, wszystkie kawałki będą reprezentować styl latin pop. SuJu już wcześniej pokazało się w tej stylistyce w Lo Siento z rozszerzonego albumu “Replay” z kwietnia tego roku. Więcej o krążku znajdziecie TUTAJ

Przypomnijmy, że Heechul nie będzie brał udziału w comebacku ze względu na problemy zdrowotne. Ostatnim materiałem od Super Junior jest natomiast “Bout You” od unitu zespołu – D&E. Płytę opisywaliśmy TUTAJ.

 

 

źródła:(1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Super Junior

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.