Wytwórnia Monsta X zabrała głos w sprawie plotek dotyczących nagich zdjęć Shownu.

Starship Entertainment zadeklarowało, że podejmie zdecydowane kroki prawne przeciwko internaucie, który 3 listopada opublikował fotografie, na których rzekomo znajduje się lider Monsta X. Udostępnione zdjęcia przedstawiają śpiącego mężczyznę, zaś na jednym z nich można dostrzec, że mężczyzna jest nagi. 

Agencja Monsta X w krótkim oświadczeniu przekazanym koreańskim mediom zaprzeczyła plotkom mówiącym, że na zdjęciach znajduje się Shownu, jednocześnie zapowiadając podjęcie kroków prawnych przeciwko internaucie. Tłumaczenie przeczytacie poniżej: 

Zdjęcia powiązane z Shownu, które zostały opublikowane w social mediach są nielegalnie sfałszowane. Przygotujemy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osobę, która opublikowała fotografie. Dodatkowe zawiadomienia zostaną przygotowane przeciwko osobom, które pomogły w rozpowszechnianiu tych zdjęć. Będziemy pracowali z naszym sztabem prawnym, aby podjąć zdecydowane kroki prawne za pomocą pozwów cywilnych o odszkodowanie na podstawie Ustawy o szczególnych sprawach w przestępstwach z użyciem przemocy seksualnej oraz pochodnych Ustawach o szerzeniu pornografii jak i naruszeniu dóbr osobistych.

Chociaż członkowie Monsta X są w trakcie promocji swojego najnowszego albumu „FOLLOW: FIND YOU”, to w świetle skandalu związanego z paleniem marihuany w czwartek Wonho opuścił grupę. Kilka dni później, koreańska policja potwierdziła, że prowadzi postępowanie, w którym muzyk występuje w roli podejrzanego, w efekcie czego Starship Entertainment rozwiązało kontrakt z wokalistą. W międzyczasie media obiegła wiadomość o domniemanym romansie Shownu z mężatką

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Monsta X

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.