ATEEZ ponownie zawita do Europy. Po raz kolejny zobaczymy zespół w Warszawie.

AKTUALIZACJA: 4 grudnia

MyMusicTaste udostępniło szczegóły dotyczące europejskiej trasy ATEEZ. Koncert w stolicy naszego kraju odbędzie się 27 marca w WARSZAWA EXPO XXI. Poznaliśmy także ceny biletów i datę ich sprzedaży. Tastemakerzy będą mogli kupić bilety 16 grudnia o 11:00 (czasu polskiego), a dwa dni później, czyli 18 grudnia o 11:00 ruszy sprzedaż regularna. Szczegóły na grafikach poniżej:

Oryginalny post: Boysband wyruszy w kolejną podróż, by zobaczyć się ze swoimi fanami ze Starego Kontynentu. ATEEZ po raz drugi wystąpi w stolicy Polski. Trasa “THE FELLOWSHIP: MAP THE TREASURE”, organizowana przez MyMusicTaste, wystartuje 14 marca koncertem w Madrycie. Polska będzie szóstym przystankiem na europejskim tournée.

ATEEZ da występ 27 marca w hali Warszawa EXPO XXI. Szczegóły dotyczące sprzedaży oraz cen biletów nie są jeszcze znane. Dokładne daty wszystkich koncertów znajdziecie na plakacie poniżej:

źródło zdjęcia: oficjalny Twitter tmrwmag

Jeden komentarz “[AKTUALIZACJA] Polska przystankiem na europejskiej trasie koncertowej ATEEZ!”

  1. Ateez chyba polubili Polskę, może nie tak jak Mont, ale zawsze coś. Raczej nie uda mi się wbić na ich koncert, no to wypada w piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.