ATEEZ ponownie zawita do Europy. Po raz kolejny zobaczymy zespół w Warszawie.

AKTUALIZACJA: 14 listopada 2021

ATEEZ ogłosiło nową trasę koncertową na 2022 rok z przystankiem w Polsce. Wszystkie szczegóły znajdziecie w TUTAJ.

AKTUALIZACJA: 4 grudnia

MyMusicTaste udostępniło szczegóły dotyczące europejskiej trasy ATEEZ. Koncert w stolicy naszego kraju odbędzie się 27 marca w WARSZAWA EXPO XXI. Poznaliśmy także ceny biletów i datę ich sprzedaży. Tastemakerzy będą mogli kupić bilety 16 grudnia o 11:00 (czasu polskiego), a dwa dni później, czyli 18 grudnia o 11:00 ruszy sprzedaż regularna. Szczegóły na grafikach poniżej:

Oryginalny post: Boysband wyruszy w kolejną podróż, by zobaczyć się ze swoimi fanami ze Starego Kontynentu. ATEEZ po raz drugi wystąpi w stolicy Polski. Trasa „THE FELLOWSHIP: MAP THE TREASURE”, organizowana przez MyMusicTaste, wystartuje 14 marca koncertem w Madrycie. Polska będzie szóstym przystankiem na europejskim tournée.

ATEEZ da występ 27 marca w hali Warszawa EXPO XXI. Szczegóły dotyczące sprzedaży oraz cen biletów nie są jeszcze znane. Dokładne daty wszystkich koncertów znajdziecie na plakacie poniżej:

źródło zdjęcia: oficjalny Twitter tmrwmag

  1. Ateez chyba polubili Polskę, może nie tak jak Mont, ale zawsze coś. Raczej nie uda mi się wbić na ich koncert, no to wypada w piątek.

    1. Cześć 🙂 Artykuł jest z 2019 roku, koncert miał być w marcu 2020 roku. Od tamtej pory trasa ATEEZ po Europie jest w zawieszeniu. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.