Zespół ponownie zawita do Europy oraz zagra koncert w Warszawie.

AKTUALIZACJA: 30 marca

MyMusicTaste poinformowało o odwołaniu koncertu ATEEZ w Warszawie. Jest to jedyny odwołany koncert na całej trasie. Tłumaczenie oświadczenia znajdziecie poniżej.

Drodzy Fani ATEEZ w Warszawie,

 

z głębokim smutkiem i ciężkim sercem ogłaszamy oficjalne odwołanie trasy koncertowej ATEEZ „THE FELLOWSHIP : BEGINNING OF THE END” w Warszawie.

 

Wiemy, że będzie to ogromne rozczarowanie dla wszystkich fanów, którzy długo czekali na to wydarzenie. Niestety, ze względu na problem z harmonogramem i miejscem, nie mogliśmy zapewnić wydarzenia w Warszawie, które pasowałoby do aktualnego harmonogramu tras koncertowych.

 

ATEEZ, które nie może się doczekać spotkania ze swoimi fanami w Polsce, jest przygnębione tymi wiadomościami, ale jednocześnie nie może doczekać się możliwości spotkania ATINY, które będą na nich czekać dalej.

 

Uprzejmie prosimy wszystkich posiadaczy biletów o przesyłanie pytań i wniosków o zwrot pieniędzy na następujący adres e-mail: info@goout.pl

 

Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i jeszcze raz chcielibyśmy przekazać nasze najszczersze przeprosiny dla ATINY, które od dawna czekały na to wydarzenie.

 

Z poważaniem,

Zespół MyMusicTaste

AKTUALIZACJA: 7 stycznia

MyMusicTaste poinformowało o przełożeniu koncertów ATEEZ w całej Europie, w tym w Polsce. Decyzja została podjęta w oparciu o wprowadzane restrykcje przez rządy państw europejskich. Na chwilę obecną nie zostały podane nowe daty wydarzenia. Poniżej znajdziecie post z ogłoszeniem od organizatora:

 

Oryginalny post: ATEEZ podzieliło się dzisiaj pierwszymi informacjami na temat światowej trasy koncertowej „THE FELLOWSHIP : BEGINNING OF THE END”. Zostanie zorganizowana ona przez MyMusicTaste i wystartuje 7 stycznia koncertem w Seulu. Polska będzie piątym przystankiem w trakcie tournée po Europie. ATEEZ wystąpi 24 lutego w Warszawie w hali Torwar. Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 listopada o godzinie 15:00 czasu polskiego, na platformie GoOut. 

Warto przypomnieć, że wydarzenie pierwotnie miało odbyć się 27 marca 2020 roku w hali Warszawa EXPO XXI, jednak zostało odłożone w czasie ze względu na pandemię COVID-19. Bilety, które zostały zakupione na przełożoną trasę „THE FELLOWSHIP: MAP THE TREASURE”, nie tracą ważności. Wszystkie osoby, które będę chciały zwrócić bilety, będą mogły zrobić to przez lokalnego sprzedawcę, w przypadku Polski, przez GoOut – od 18 listopada. 

Poniżej znajdziecie grafikę ze szczegółami trasy, a także filmik promujący wydarzenie. 

 
 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ATEEZ

 

  1. Wspaniała wiadomość! Chciałbym zapytać czy nie orientuje się ktoś, jak szybko wyprzedawały się bilety( na przykład na ostatni koncert który się nie odbył) i jakie orientacyjnie są ceny biletów? Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję ^_^!

    1. Hej! 🙂 Bilety dosyć szybko się wyprzedają ze względu na popularność ATEEZ w Polsce, a dodatkowo wejściówki na koncert, który miał odbyć się wiosną 2020, nadal będą obowiązywać. Z dobrych informacji – Torwar jest zdecydowanie większy i na pewno pojawi się spora pula nowych biletów.
      Trudno też określić ceny, ponieważ będzie więcej kategorii biletowych, a co za tym idzie – większy rozstrzał cenowy. Jednak dla skali – na poprzedni koncert ceny wahały się od 220zł do 770zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.