Zespół ponownie zawita do Europy oraz zagra koncert w Warszawie.

AKTUALIZACJA: 7 stycznia

MyMusicTaste poinformowało o przełożeniu koncertów ATEEZ w całej Europie, w tym w Polsce. Decyzja została podjęta w oparciu o wprowadzane restrykcje przez rządy państw europejskich. Na chwilę obecną nie zostały podane nowe daty wydarzenia. Poniżej znajdziecie post z ogłoszeniem od organizatora:

 

Oryginalny post: ATEEZ podzieliło się dzisiaj pierwszymi informacjami na temat światowej trasy koncertowej “THE FELLOWSHIP : BEGINNING OF THE END”. Zostanie zorganizowana ona przez MyMusicTaste i wystartuje 7 stycznia koncertem w Seulu. Polska będzie piątym przystankiem w trakcie tournée po Europie. ATEEZ wystąpi 24 lutego w Warszawie w hali Torwar. Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 listopada o godzinie 15:00 czasu polskiego, na platformie GoOut. 

Warto przypomnieć, że wydarzenie pierwotnie miało odbyć się 27 marca 2020 roku w hali Warszawa EXPO XXI, jednak zostało odłożone w czasie ze względu na pandemię COVID-19. Bilety, które zostały zakupione na przełożoną trasę “THE FELLOWSHIP: MAP THE TREASURE”, nie tracą ważności. Wszystkie osoby, które będę chciały zwrócić bilety, będą mogły zrobić to przez lokalnego sprzedawcę, w przypadku Polski, przez GoOut – od 18 listopada. 

Poniżej znajdziecie grafikę ze szczegółami trasy, a także filmik promujący wydarzenie. 

 
 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ATEEZ

 

  1. Wspaniała wiadomość! Chciałbym zapytać czy nie orientuje się ktoś, jak szybko wyprzedawały się bilety( na przykład na ostatni koncert który się nie odbył) i jakie orientacyjnie są ceny biletów? Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję ^_^!

    1. Hej! 🙂 Bilety dosyć szybko się wyprzedają ze względu na popularność ATEEZ w Polsce, a dodatkowo wejściówki na koncert, który miał odbyć się wiosną 2020, nadal będą obowiązywać. Z dobrych informacji – Torwar jest zdecydowanie większy i na pewno pojawi się spora pula nowych biletów.
      Trudno też określić ceny, ponieważ będzie więcej kategorii biletowych, a co za tym idzie – większy rozstrzał cenowy. Jednak dla skali – na poprzedni koncert ceny wahały się od 220zł do 770zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.