YG Entertainment poinformowało o planach wydawniczych muzyków na nadchodzące miesiące. 

Agencja WINNER w specjalnym oświadczeniu zabrała głos w sprawie nadchodzących wydawnictw Seungyoona oraz Mino. Zgodnie z jego treścią, comeback Mino zaplanowany jest na październik. Raper grupy ma powrócić z drugim w swojej karierze LP. Tej jesieni usłyszymy najprawdopodobniej również solowy materiał lidera zespołu. Seungyoon, który aktualnie skupia się na karierze aktorskiej, również pracuje nad wydaniem solowej płyty. Tłumaczenie oświadczenia YG Entertainment przeczytacie poniżej:

Witajcie. Tutaj YG Entertainment.

 

Chcielibyśmy krótko poinformować o nadchodzących planach wydawniczych Song Mino oraz Kang Seungyoona z WINNER.

 

Song Mino przygotowywuje się do październikowej premiery swojego nowego, pełnego albumu.

 

Ponieważ wydawnictwo zawiera ponad 10 piosenek, produkcja materiału zajęła nam dłużej niż sądziliśmy. Mino aktualnie jest na etapie ostatnich nagrań. 

 

Biorąc pod uwagę pozostałe prace, które są konieczne do wydania albumu, przewidujemy, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne w październiku. 

 

Kang Seungyoon aktualnie skupia się na roli w nowej dramie MBC „Kairos”, która będzie miała premierę w październiku. (…) W czasie wolnym od swojego harmonogramu Seungyoon pracuje nad solowym albumem.

 

Z powodu napiętego harmonogramu Seungyoona na ten moment ciężko jest podać konkretną datę premiery wydawnictwa. Jednak członkowie WINNER poinformowali nas, że chcą wydać pełne albumy. YG szanuje i wspiera swoich artystów, a ich poglądy traktuje jako priorytetowe. Z tego powodu zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby oba wydawnictwa ujrzały światło dzienne tej jesieni. 

 

YG zawsze uważnie słucha fanów, oraz robi wszystko aby odpłacić się im za okazaną miłość i wsparcie.  Prosimy również o wsparcie dla Jinwoo oraz Seunghoona, którzy od premiery ostatniego studyjnego albumu WINNER – „Remember” pełnią służbę wojskową. 

 

Przypomnijmy, że Mino wydał „XX” z tytułowym Fiancé w grudniu 2018 roku. Nadchodzący materiał Seungyoona, będzie natomiast jednym z jego pierwszych solowych comebacków po ponad siedmiu latach. 

źródło: (1)

źródło zdjęcia: plac-official.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.