Raper zasili szeregi koreańskich służb jeszcze w tym miesiącu.

W liście skierowanym do fanów, muzyk poinformował, że zaciągnie się do armii 16 kwietnia. Seunghoon rozpocznie swój obowiązek wojskowy od miesięcznego treningu w Nonsan Army Training Center, gdzie aktualnie przygotowuje się do służby publicznej inny członek WINNER – Jinwoo.

Zgodnie z doniesieniami koreańskich mediów, mężczyźni, którzy rozpoczną trening 16 kwietnia w Nonsan, po jego ukończeniu będą odbywać służbę publiczną. Na ten moment jednak YG Entertainment nie wydało żadnego oświadczenia dotyczącego rodzaju służby czy oficjalnego pożegnania artysty. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego listu muzyka znajdziecie poniżej:

Cześć Inner Circles,

 

Tutaj Seunghoon. Minęło trochę czasu, prawda?

Tak samo jak Jinu, zaciągnę się [do armii – przyp. red.] w ośrodku treningowym w Nonsan 16 kwietnia.

Przepraszam, że nie poinformowałem Was wcześniej. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Dam z siebie wszystko i wrócę do Was zdrowy.

 

Do moich kochanych Inner Circles, Mino, Seungyoona, odbywającego już służbę wojskową Jinwoo, oraz do naszego ciężko pracującego staffu mam nadzieję, że wszyscy będziecie o siebie dbali i będziecie zdrowi.

 

Lee Seung Hoon

Seunghoon będzie drugim po Jinwoo członkiem WINNER, który rozpoczął służbę wojskową. Przypomnijmy, że zespół w pierwszej połowie kwietnia powrócił z trzecim pełnym albumem, „Remember”.

źródło: (1)(2)

źródło zdjęcia: vibe.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.