Wokalista zasili szeregi koreańskich służb jeszcze przed premierą albumu WINNER.

Jinwoo w specjalnym liście skierowanym do fanów poinformował, że rozpocznie służbę wojskową już 2 kwietnia. Na ten moment, YG Entertainment nie podało szczegółów dotyczących miejsca treningu artysty. Wiemy jednak, że muzyk będzie odbywał służbę jako pracownik publiczny. Z powodu trwającej epidemii koronawirusa nie zostanie zorganizowany również żaden oficjalny pożegnalny event. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego listu znajdziecie poniżej:

Cześć, Inner Circle

 

Piszę to, ponieważ mam dla Was wiadomość. Chciałbym być pierwszym, który Wam o tym powie.

 

Hm… Rozpocznę służbę wojskową 2 kwietnia!

 

Chociaż na moment będę daleko od Inner Circle, to będę zdrowy, odważny oraz będę dawał z siebie wszystko. Inner Circle również powinni dawać z siebie wszystko, czymkolwiek się zajmują. Jednak pamiętajcie, aby Wasze zdrowie zawsze było priorytetem!

 

Przede wszystkim jestem szczęśliwy, że mogliśmy ogłosić wydanie naszego albumu, który jest jak prezent dla nas i Was zanim pójdę do wojska. Podczas jego tworzenia świetnie się bawiliśmy. Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy go Wam pokazać.

 

Przed nami dużo szczęśliwych chwil, więc uśmiechnijmy się i bądźmy weseli! Chociaż nie mogłem odwdzięczyć się za wszystko co otrzymałem, to z pewnością wiecie, że Inner Circle są dla mnie najważniejsi.

 

Do moich młodszych braci, którzy są dla mnie jak rodzina.

 

Jestem bardzo wdzięczny i kocham Was!

 

Inner Circle, którzy zawsze nas wspierają. Będę o siebie dbał, a Wy dbajcie o moich braci.

 

Spotkajmy się znowu jak wrócę! Bądźcie zdrowi! Bardzo Was kocham!

 

Jinwoo będzie pierwszym członkiem WINNER, który rozpocznie służbę wojskową. Przypomnijmy, że 9 kwietnia światło dzienne ujrzy trzeci, pełny album grupy – “Remember”.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: ygfamily.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.