Artysta podzielił się specjalnym oświadczeniem na swoim Instagramie.

AKTUALIZACJA: 11 marca 11:50

Przedstawiciel YG Entertainment zdradził, że decyzja Seungriego nie była konsultowana ani z wytwórnią, ani z Yang Hyun Sukiem.

Oryginalny artykuł: Od rozpoczęcia się sprawy dotyczącej nadużyć w klubie Burning Sun (o czym informowaliśmy Was TUTAJ i TUTAJ), Seungri przysłowiowo nie schodzi z pierwszych stron gazet. Muzyk 11 marca dodał na swojego Instagrama oświadczenie, w którym poinformował, że z powodu wszystkich incydentów z jego udziałem, zdecydował odejść z rynku muzycznego. Tłumaczenie posta członka BIGBANG znajdziecie poniżej:

Tutaj Seungri.

W tym momencie, uważam, że będzie najlepiej jeśli odejdę z przemysłu rozrywkowego. Zdecydowałem się na to z powodu poważnych kwestii, którymi spowodowałem niepokój społeczny. W związku z aktualnie badanymi sprawami, będę dokładnie sprawdzany i wykażę wszystkie podejrzenia.

Otrzymując krytykę oraz nienawiść opinii publicznej przez ostatnie półtora miesiąca oraz [biorąc pod uwagę] sytuację, w której wszystkie agencje śledcze w tym kraju mnie sprawdzają, jestem nawet uważany za zdrajcę narodu. Osobiście nie mogę tolerować sprawiania bólu wszystkim wokół mnie tylko, by ocalić samego siebie.

Chciałbym szczerze podziękować wszystkim fanom w [kraju] i poza Koreą, którzy obdarowywali mnie miłością przez ostatnie 10 lat. Myślę, że to [ten moment], kiedy muszę ustąpić, żeby [ocalić] chociaż honor YG i BIGBANG.

Jeszcze raz, przykro mi i ponownie przepraszam.

Byłem wdzięczny wszystkim aż do teraz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

승리입니다 제가 이시점에서 연예계를 은퇴를하는것이 좋을거같습니다. 사회적 물의를 일으킨 사안이 너무나 커 연예계 은퇴를 결심했습니다 수사중인 사안에 있어서는 성실하게 조사를 받아 쌓인 모든 의혹을 밝히도록 하겠습니다. 지난 한달반동안 국민들로부터 질타받고 미움받고 지금 국내 모든 수사기관들이 저를 조사하고 있는 상황에서 국민역적 으로까지 몰리는 상황인데 저 하나 살자고 주변 모두에게 피해주는일은 도저히 제스스로가 용납이 안됩니다 지난 10여 년간 많은 사랑을 베풀어준 국내외 많은 팬분들께 모든 진심을 다해 감사드리며 와이지와 빅뱅 명예를 위해서라도 저는 여기까지인거같습니다 다시한번 죄송하고 또 죄송합니다 그동안 모든분들께 감사했습니다

Post udostępniony przez @ seungriseyo

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: YG Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.