Wokaliści Red Velvet i Super Junior zaśpiewają w duecie w najbliższej odsłonie projektu STATION.

AKTUALIZACJA: 19 stycznia 12:00

Na oficjalnym Instagramie projektu STATION pojawiły się filmy z udziałem Seulgi i Yesung’a. Zobaczcie je poniżej.

 

#SMSTATION #0122 예성X슬기 ‘Darling U’ From. #슬기 #YESUNG #SEULGI #RedVelvet #레드벨벳

Film zamieszczony przez użytkownika @smtownstation

 

 

AKTUALIZACJA: 18 stycznia 12:00

Darling U jest utworem w średnim tempie z gitarą elektryczną. Jego tekst opowiada o miłości. SM Entertainment opublikowało fotografie zapowiadające nowy singiel SM STATION. Znajdziecie je także u nas:

AKTUALIZACJA: 17 stycznia 20:00
Na swoim koncie na Twitterze, Yesung podzielił się z fanami nowymi informacjami o nadchodzącym wydawnictwie. Okazuje się, że artysta, razem z dwoma innymi producentami, skomponował kawałek. Członek Super Junior był też odpowiedzialny za tekst piosenki, razem z Eunhyuk’iem, kolegą z zespołu. Muzyk opublikował zdjęcie ze studia.

 

 

Oryginalny post: Najnowszy singiel SM STATION zaśpiewają Seulgi z Red Velvet i Yesung z Super Junior. Na razie wiemy tylko, że kawałek będzie nazywał się Darling U i usłyszymy go najprawdopodobniej już 22 stycznia o północy KST. Będziemy Was na bieżąco informować!

Seulgi i Yesung pojawili się już w projekcie. Sound of Your Heart była ostatnią piosenką wydaną w STATION w 2016 roku. Wraz z nimi utwór zaśpiewali Taeil i Doyoung z NCT, Sunny z SNSD, Wendy z Red Velvet i Luna z f(x). Tym samym, wszyscy byli przekonani, że wraz ze starym rokiem projekt się skończy. SM Entertainment sprawiło nam jednak noworoczną niespodziankę i postanowiło kontynuować akcję. W 2017 usłyszeliśmy już kawałki od TRAX i Yoon Do Hyun’a.

 

źrodło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.