Niecały miesiąc dzieli nas od wyemitowania drugiego sezonu „Sister’s Slam Dunk”. Zobaczcie, kogo zobaczymy tym razem!

Bohaterki, tak jak we wcześniejszej części, będą spełniały swoje marzenia. Głównym celem będzie jednak stworzenie kobiecej grupy muzycznej, tak jak było w przypadku Unnies.

Na udział w drugim sezonie zdecydowały się:

Minzymimo że rzadko pojawia się w telewizji, spróbuje swoich sił w show. Była członkini 2NE1 od maja jest w nowej agencji. Przyznała, że pracuje nad nowym albumem, ale skupia się też na swoim wykształceniu.

Jeon Somi, wokalistka I.O.I, urodzona w 2001 roku, będzie najmłodszą członkinią obsady. 

Kang Ye Won, 36-letnia aktorka znana z filmu „Bad Guys”, czy damskiej wersji „Real Men”. W czwartym sezonie „We Got Married” tworzyła parę z Oh Min Sukiem.

Han Chae Young, równolatka Kang Ye Won, wielokrotnie nagradzana aktorka znana z dram „Autumn In My Heart”, czy „A Man Called God”.

Hong Jin Young, ta 31-letnia piosenkarka muzyki trot (jednej z najstarszych form koreańskiego popu) była członkinią zespołu SWAN. Pojawiała się również w dramach i programach telewizyjnych.

Do programu powróci aktorka komediowa Kim Sook. Oglądać ją można również w programie „With you”, pokazującym życie z perspektywy par, które po śmierci partnera lub rozwodzie ponownie wzięły ślub.

Ze starego składu zobaczymy również Hong Jin Kyung. Aktorka gra żebraczkę w hitowej dramie SBS „The Legend of the Blue Sea”.

 

Będziecie oglądać?

źródła: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.