Wokalistka oficjalnie rozpoczęła przedpremierową promocję nadchodzącego materiału.

AKTUALIZACJA: 11 marca

Zobaczcie nowy plakat zapowiadający solowy debiut Rosé:

AKTUALIZACJA: 10 marca

Premiera One The Ground coraz bliżej! Zobaczcie najnowszy plakat zapowiadający debiut Rosé:

AKTUALIZACJA: 9 marca

W dzisiejszej aktualizacji zobaczyliśmy nowy teaser zapowiadający On The Ground:


 

 

AKTUALIZACJA: 8 marca

Poznaliśmy tracklistę „-R-„. Oprócz tytułowego On The Ground, na płycie członkini BLACKPINK pojawi się także kawałek Gone. Warto dodać, że w pisaniu tekstów obu piosenek brała udział także sama Rosé. Szczegóły sprawdzicie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 7 marca

YG Entertainment podzieliło się teaserem nadchodzącego MV wokalistki.


 

AKTUALIZACJA: 4 marca

Znamy już tytuł głównej piosenki „-R-„. Kawałek będzie nazywał się On The GroundWarto wspomnieć, że utwór usłyszymy o 14:00 KST, czyli o 6:00 w Polsce.

 

AKTUALIZACJA: 3 marca

Rosé podzieliła się kolejnymi informacjami dotyczącymi wydawnictwa. Artystka zadebiutuje z single albumem zatytułowanym „-R-„. Najnowszy teaser krążka znajdziecie poniżej: 

Oryginalny post: Odliczanie zakończone! 1 marca na oficjalnych SNS BLACKPINK opublikowano pierwsze plakaty zapowiadające długo wyczekiwany, solowy debiut Rosé. Członkini girlsbandu oficjalnie zaprezentuje wydawnictwo już 12 marca. Warto zauważyć, że Rosé wystąpiła już jednak z jednym z nadchodzących utworów podczas styczniowego koncertu online BLACKPINK. Na ten moment nie znamy jednak więcej szczegółów dotyczących projektu. Wcześniej wspomniane teasery możecie zobaczyć poniżej:

Jak na razie, z członkiń BLACKPINK jedynie Jennie może pochwalić się solowym materiałem. Jej SOLO miało swoją premierę w 2018 roku i praktycznie od razu stało się hitem. Zgodnie z zapowiedziami YG Entertainment, po debiucie Rosé usłyszymy również solowe kawałki Lisy oraz Jisoo

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BLACKPINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.