Artystka rozpoczęła promocję piątego w swojej karierze pełnego albumu.

AKTUALIZACJA: 11 marca

Zobaczcie teaser do tytuowego Flu:

AKTUALIZACJA: 9 marca

Zgodnie z harmonogramem poznaliśmy listę utworów, które znają się na LP. Wydawnictwo będą promowały dwa kawałki – Lilac oraz Flu. IU przygotowała dla nas również utwór nagrany wspólnie z Crushem – Troll

AKTUALIZACJA: 7 marca

Na social media IU pojawił się harmonogram promocji „LILAC”. Co ciekawe, nie cała tabelka jest uzupełniona – wiemy jednak, w jakie dni spodziewać się czegoś nowego od wokalistki. Te daty zaznaczone są w kalendarzu kwiatami. Sprawdźcie szczegóły:

 

AKTUALIZACJA: 3 marca

IU podzieliła się nowym teaserem „LILAC”. Wiemy również, że krążek ujrzy światło dzienne 25 marca o 18:00 KST (10:00 w Polsce):

 

AKTUALIZACJA: 1 marca

Na oficjalnym Twitterze solistki opublikowano nowy teaser zapowiadający „LILAC”:

Oryginalny post: Pod koniec stycznia IU wydała singiel Celebrity, który był zapowiedzią nadchodzącego LP artystki. 23 lutego solistka podzieliła się pierwszymi teaserami „HILAC”. Chociaż na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery wydawnictwa, to poniżej możecie zobaczyć najnowszy teaser zapowiadający krążek:


 

Przypomnijmy, że IU w 2019 roku powróciła z “Love Poem”. Kilka miesięcy po premierze mini-albumu wokalistka wydała natomiast singiel eight, na którym usłyszeliśmy Sugę z BTS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.