SM Entertainment podzieliło się pierwszymi zapowiedziami comebacku NCT DREAM!

AKTUALIZACJA: 7 lutego

Oprócz nowej piosenki My First And Last (w koreańskiej i chińskiej wersji) na nadchodzącej płycie znajdziemy też dwie wersje Chewing Gum i remake Dunk Shot Lee Seung Hwan’a. Nad odnowieniem utworu z 1993 roku pracowała jedna z głównych producentek SM Entertainment, Kenzie. Wytwórnia opublikowała także dwa teasery najnowszego kawałka NCT DREAM. 

AKTUALIZACJA: 6 lutego

Choreografię do My First And Last ułożył Tony Testa, który wcześniej pracował chociażby z Britney Spears, czy Janet Jackson. Choreograf ma na koncie również współpracę z artystami z SM Entertainment, takimi jak TVXQ, SHINee, czy EXO. Zobaczyliśmy też kolejne indywidualne teasery – Haechan’a Mark’a.

 

AKTUALIZACJA: 5 lutego

Dzisiaj zobaczyliśmy indywidualne zapowiedzi Jeno. Sprawdźcie je poniżej!

 

AKTUALIZACJA: 4 lutego

SM Entertainment wypuściło nowe teasery zapowiadające nowy singiel NCT DREAM. Tym razem z udziałem Renjun’a.

 

AKTUALIZACJA: 3 lutego

My First And Last będzie żywą, popową piosenką z elementami funk’u. Tekst opowiada o pierwszej miłości, którą jednocześnie chcemy uczynić naszą ostatnią. SM Entertainment podkreśliło, że nowy utwór NCT DREAM jest jeszcze bardziej energiczny od debiutanckiego Chewing Gum.  Pierwszy występ na żywo zobaczymy już w czwartek, 9 lutego w M!Countdown. Wytwórnia podzieliła się też teaserami z udziałem maknae unitu – Jisung’a.

AKTUALIZACJA: 2 lutego

„The First” będzie pierwszą fizyczną płytą NCT DREAM. W oficjalnym oświadczeniu S.M Entertainment wyraziło nadzieję, że tytułowe My First And Last będzie cieszyło się dużą popularnością. Wytwórnia podzieliła się także promocyjnymi fotografiami z Chenle w roli głównej! Możecie zobaczyć je poniżej.

 

Oryginalny post: NCT DREAM przygotowuje się do wydania swojego pierwszego krążka. Na najnowszych zdjęciach promocyjnych widać chłopców w szkolnych ławkach czy wychylających się zza rogu. Teasery zdradzają nam też, że nowy materiał zadebiutuje 9 lutego. Dacie towarzyszą napisy „The First” (ang. pierwszy) oraz „My First and Last” (ang. mój pierwszy i ostatni). Na fotografiach brakuje jednak Jaemin’a, który w listopadzie 2016 roku doznał kontuzji pleców. SM Entertainment w oficjalnym oświadczeniu poinformowało, że nie będzie brał udziału w promocji, by skupić się na powrocie do zdrowia.

Przypomnijmy, że NCT DREAM zadebiutowało w sierpniu 2016 roku z singlem Chewing Gum. Jest to najmłodsza grupa stworzona przez SM Entertainment – w dniu debiutu średni wiek jej członków wynosił 15,6 lat.

Będziemy na bieżąco informować Was o comebacku unitu!

 

źródło: (1)(2)(3)(4)(5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.