7POP zostało patronem medialnym nadchodzącego festiwalu kultury koreańskiej Korea Zone. Dlaczego warto wybrać się na wydarzenie i co na nas tam czeka?

Już 9 grudnia w gdańskim klubie Bunkier odbędzie się Korea Zone, trójmiejski festiwal kultury koreańskiej. Podczas eventu czeka na Was wiele atrakcji, w tym pokazy grupy coverowej, konkursy z nagrodami, pokaz filmowy czy specjalne warsztaty. Głównym punktem wydarzenia będzie natomiast jedyne w swoim rodzaju k-popowe silent disco!

Spytaliśmy Natalii, koordynatorki wydarzenia, czego fani k-popu mogą spodziewać się po nim spodziewać. “Dobrej zabawy, towarzystwa osób o podobnych zainteresowaniach oraz tematycznie i formatowo różnorodnych atrakcji, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie! Chcemy, żeby ludzie wychodzili z naszej imprezy zadowoleni, dlatego przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych segmentów, zabaw i nagród. Staramy się rozmawiać z fanami na wydarzeniu, czerpać z ich propozycji i pomysłów, żeby wspólnie stworzyć Korea Zone”, odpowiedziała.

“W Trójmieście brakuje przestrzeni dla fanów k-popu. Nie spotkałam się chyba jeszcze z żadnym wydarzeniem, które pozwoliłoby miłośnikom koreańskiej muzyki zebrać się i spędzić razem czas przy różnych, tematycznych atrakcjach”, zdradziła Natalia. “Kiedyś tylko na to narzekałam. Dołączenie do Kulturalnego Kolektywu otworzyło mi jednak oczy i wtedy właśnie w głowie pojawił się pomysł o stworzeniu czegoś swojego”, dodała.

Wydarzenie organizuje Kulturalny Kolektyw Uniwersytetu Gdańskiego, który pomaga studentom w realizacji własnych pomysłów na chociażby wydarzenia kulturalne. KK w przeszłości zajmował się m.in. różnego rodzaju warsztatami, festiwalami muzycznymi, czy spotkaniami filmowo-prelekcyjnymi. Więcej o organizacji znajdziecie na jej Facebooku i oficjalnej stronie internetowej.  “To tak naprawdę pierwsza taka inicjatywa ze strony Kulturalnego Kolektywu i bardzo zależy nam na wsparciu trójmiejskich fanów k-popu. Z pewnością otworzy to drzwi do kolejnych, znacznie ciekawszych i bardziej rozbudowanych imprez. Im lepsza frekwencja, tym większe prawdopodobieństwo, że za rok spotkamy się znowu!”.

Nasza redakcja także pojawi się na festiwalu! Będziemy uwieczniać wszystkie najważniejsze momenty eventu, żeby zostały z Wami na jeszcze dłużej. Do zobaczenia, zdecydowanie nie może Was tam zabraknąć!

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na facebookowym wydarzeniu Korea Zone, TUTAJ.

 

źródło zdjęcia: materiały prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.