Młody zespół przygotowuje się do wydania ostatniego klipu promującego “NCT 2018 Empathy”.

AKTUALIZACJA: 18 kwietnia, 13:00

Wytwórnia dodała kolejne dwa wideo z pozostałymi członkami NCT. W klipach wystąpili zatem Mark, Haechan, Renjun, Jaehyun, Jungwoo i Lucas.

 

AKTUALIZACJA: 18 kwietnia, 9:30

SM Entertainment podzieliło się kolejnymi teaserami. Tym razem zobaczyliśmy w nich Taeila, Kuna, Yutę, Chenle, Jaemina i Jeno.

Oryginalny post: Na kanałach SMTOWN na YouTube i V LIVE opublikowano zapowiedzi teledysku do Black On Black. Wideo będzie miało swoją premierę 19 kwietnia o północy KST, czyli 18 kwietnia o 17:00 w Polsce. To ostatni z sześciu zapowiedzianych wcześniej klipów, które miały promować najnowszą płytę boysbandu, “NCT 2018 Empathy”. Przypomnijmy, że Black On Black to piosenka wykonywana przez wszystkich 18 członków NCT. Teasery z udziałem WinWina, Taeyonga, Jisunga, Doyounga, Tena i Johnny’ego możecie sprawdzić poniżej:

“NCT 2018 Empathy” to pierwszy pełny album w karierze młodego boysbandu z SM Entertainment. Na krążku mogliśmy usłyszeć różne kombinacje młodych muzyków i wszystkie unity zespołu. Więcej o LP znajdziecie w naszym podsumowaniu – TUTAJ.

 

źródło zdjęć: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.