Członkowie UNB swoje pierwsze grupowe wydawnictwo poświęcili idei odrodzenia oraz wdzięczności wobec swoich fanów. Co powinniśmy wiedzieć o mini-albumie zwycięzców “The Unit”?

Boysband po długiej i aktywnej promocji zadebiutował z swoim pierwszym mini-albumem 7 kwietnia. Fani wyczekiwali na podpowiedzi, w jakim kierunku UNB zdecyduje się skierować swoją twórczość. Grupa postanowiła wyciągnąć jak najwięcej ze swojego doświadczenia na scenie i najlepiej, jak potrafią podziękować wszystkim tym, którzy wspierali ich w trakcie kariery. 

Pierwszym tytułowym utworem z “Boyhood” zostało Feeling. Kawałek jest mieszanką EDM z charyzmatycznym R&B. Grupa w słowach utworu nawiązuje do osoby, która jest ich całym światem. W tym przypadku, nawiązanie to dotyczy ludzi, którzy wspierają UNB od czasów “The Unit”. W teledysku pojawiły się wstawki w języku francuskim, nawiązujące do idei odrodzenia, którą symbolizuje ukazane w klipie drzewo. 

Kilka dni później, zaprezentowany został drugi teledysk. Kolejne wideo zostało nagrane do kawałka Only One. Utwór jest bardziej melanholijną, lecz utrzymaną w popowych brzmieniach propozycją. Ballada urzeka słuchacza dużą ilością metafor, co pozwala interpretować tekst na wiele sposobów. Nie zmienia to jednak faktu, że dla UNB utwór jest ukłonem w stronę fanów, którzy wspierają członków grupy na każdym etapie ich kariery.


 

Na krążku znajdziemy łącznie cztery utwory oraz wersje instrumentalne tytułowych piosenek. Co powinniśmy wiedzieć o pozostałych kawałkach z “Boyhood”?

  1. Feeling
  2. Only One
  3. Ride With Me – w utworze słyszymy wpływy tropical house, które zostały subtelnie połączone z R&B. Kawałek mówi o chęci pozostawienia wszystkiego za sobą, aby wydostać się z przytłaczającej nas na co dzień rutyny. Cały zespół brał aktywny udział w pisaniu słów numeru. 
  4. Rebooting – na tle pozostałych kawałków piosenkę wyróżnia intensywny beat oraz charakterystyczne dźwięki syntezatora. Zespół ponownie dziękuje fanom za wsparcie w dobrych, jak i złych momentach. Proszą słuchaczy także o wiarę w sukces grupy w przyszłości.
  5. Feeling (instrumental)
  6. Only One (instrumental)

“Boyhood” nie odniosło dużych sukcesów sprzedażowych. W przeciągu doby od wydania, EP uplasowała się na 77. miejscu serwisu Apple Music w Malezji. Oprócz tego, album znajdował się na dość niskich pozycjach w koreańskich notowaniach.


źródło zdjęcia: naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.