Najmłodszy unit NCT powrócił na scenę ze swoim pierwszym albumem. „We Young” opisuje różne aspekty wakacji z perspektywy nastolatka. Poniżej opisaliśmy dla Was wszystko, co powinniście o nim wiedzieć!

We Young, tytułowy kawałek o tej samej nazwie, co płyta, opowiada o młodzieńczej radości z wakacji. Lekką atmosferę lata podkreśla melodia w stylu tropical house z wyraźnymi dźwiękami gitary i basu. Za tekst i kompozycję utworu odpowiada Kenzie i brytyjski zespół producencki LDN Noise. W teledysku członkowie NCT DREAM i animowana postać spędzają razem wakacje, przeżywając wiele przygód i ciesząc się życiem. Chińską wersję klipu znajdziecie TUTAJ.

Na krążku znajdziemy jeszcze trzy nowe kawałki, chińską wersję We Young i Trigger The Fever – piosenkę mistrzostw U-20 w piłce nożnej. Warto dodać, że w pisaniu wszystkich piosenek ze strony B uczestniczył Mark, lider unitu.

  1. We Young
  2. La La Love ­– funkowo-popowa kompozycja o odnajdywaniu miłości, która jest porównywana do światła.
  3. Walk You Home – piosenka w średnim tempie z akustyczną gitarą w tle. Opowiada o odprowadzaniu dziewczyny do domu i oczekiwaniu kolejnego spotkania, na które para umawia się następnego dnia.
  4. My Page – taneczny housowy utwór o zmartwieniach nastolatka dotyczących przyszłości i wyborach związanych z dorastaniem.
  5. We Young (wersja chińska)
  6. Trigger The Fever – główna piosenka mistrzostw FIFA U-20 w piłce nożnej. Więcej pisaliśmy o niej TUTAJ.

„We Young”, lepiej niż w koreańskich notowaniach muzycznych, wypadło na światowym iTunes. Krążek był pierwszy w Peru, Tajlandii i na Bahamach. Na podium znalazło się też w Indonezji, Hong Kongu i na Filipinach.

Chłopcy rozpoczęli już promocję w programach muzycznych. W dzień debiutu pojawili się w Mnet M!Countdown, a dwa dni później zaprezentowali się w MBC Music Core. Oprócz We Young zaśpiewali Trigger The Fever.

Całą promocję mogliście śledzić u nas, w TYM artykule.

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.