W mediach pojawiła się informacja o nadchodzącym comebacku seulskiego unitu NCT. Ma wziąć w nim udział także powracający po przerwie zdrowotnej Jungwoo.

AKTUALIZACJA: 2 marca

Nowe fotografie teaserowe Kick It należą do Haechana, Jungwoo i Marka:

AKTUALIZACJA: 1 marca

NCT 127 podzieliło się kolejnymi zdjęciami promocyjne Kick It! Tym razem zobaczyliśmy na nich Jaehyuna, Doyounga i Yutę. 

AKTUALIZACJA: 28 lutego

NCT kontynuuje promocję „Neo Zone” oraz tytułowego 영웅 (英雄; Kick It) nadal trwa. Sprawdźcie grupową fotografię oraz zdjęcia Taeyonga, Johnny’ego oraz Taeila:

AKTUALIZACJA: 16 lutego

Promocja „NCT #127 Neo Zone” nadal trwa! Sprawdźcie kolejne wideo zapowiadające comeback boysbandu:

 

AKTUALIZACJA: 15 lutego

NCT 127 udostępniło kolejną porcję zdjęć:

AKTUALIZACJA: 14 lutego

Na oficjalnym Twitterze grupy opublikowano pierwsze fotografie teaserowe. Wszystkie zdjęcia znajdziecie poniżej:

AKTUALIZACJA: 12 lutego

Znamy harmonogram promocji „NCT #127 Neo Zone”! Zespół podzielił się nim w niecodzienny sposób – wideo, które przedstawia go jako zapowiedź retro pasma telewizyjnego. Zobaczcie sami!

 

AKTUALIZACJA: 11 lutego

Na Twitterze NCT 127 pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun comebacku grupy. Tytułowa piosenka comebacku będzie nazywać się Kick It.  Sprawdźcie go poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

SM Entertainment potwierdziło, że grupa wróci z drugim w karierze pełnym krążkiem, „NCT #127 Neo Zone”. Jak dowiedzieliśmy się pod koniec wideo do Dreams Come True, premiera albumu planowana jest na 6 marca.

 

Oryginalny post: Na koreańskim portalu informacyjnym SPOTV News 23 stycznia pojawił się artykuł, w którym czytamy, że NCT 127 jest już na finiszu przygotowań do wydania nowego krążka. Muzycy mieli zakończyć już tworzenie sesji zdjęciowej do płyty i nagrywanie kawałków. W comebacku ma wziąć udział także Jungwoo, który od sierpnia 2019 roku odpoczywał od aktywności w związku ze złym stanem zdrowia.

SM Entertainment odpowiedziało na zainteresowanie mediów i wydało krótkie oświadczenie. Czytamy w nim, że „NCT 127 przygotowuje się do swojego powrotu na scenę. Jego szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie”. Potwierdzono także, że w comebacku zobaczymy także Jungwoo.

Przypomnijmy, że ostatnim krążkiem NCT 127 jest „We Are Superhuman” wydane w maju 2019 roku. Później grupa skupiła się na różnych aktywnościach w kraju i za granicami Korei – w tym w USA. Taeyong i Mark w październiku powrócili także na scenę w wyjątkowym zespole SM Entertainment – SuperM.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NCT 127

 

Jeden komentarz “[AKTUALIZACJA] NCT 127 wróci w pełnym składzie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.