W piątkowym SM STATION pojawi się dwóch liderów: Leeteuk oraz Suho, wraz z Kassy i tekściarzem Cho Young Soo.

27 czerwca SM Entertainment podpowiedziało nam, kto pojawi się w najbliższej odsłonie SM STATION. Na oficjalnym profilu projektu w aplikacji Vyrl, zobaczyliśmy grafikę w kształcie bieżni lekkoatletycznej i hashtag #2leaders. Od tamtego czasu fani debatowali, których liderów usłyszymy w piątkowej piosence.

Dzień później wytwórnia potwierdziła, że w SM STATION zobaczymy liderów Super Junior i EXO: Leeteuk’a (Park Jeong Su) i Suho (Kim Jun Myeon). Dołączy do nich młoda wokalistka Kassy. Produkcją piosenki zajmie się natomiast Cho Young Soo, sławny koreański kompozytor.

Utwór będzie nosił tytuł My Hero (ang. „mój bohater”). W traserze, oprócz wspomnianych artystów, widzimy też koreańskich atletów. Piosenka może mieć zatem tematykę sportową i nawiązywać do zimowych igrzysk olimpijskich, które odbędą się w Korei Południowej już w 2018 roku. Kawałek usłyszymy w piątek o północy KST (w Polsce czwartek o 17:00). Co ciekawe, 1. lipca to też dzień urodzin Leeteuk’a.

 

AKTUALIZACJA 30.06

O północy czasu koreańskiego 21. piosenka z serii SM STATION ujrzała światło dzienne. My Hero została w całości napisana i skomponowana przez Cho Young Soo. Producent świetnie połączył ze sobą wiele instrumentów, w tym skrzypce, fortepian, perkusję i gitarę elektryczną. Wokale dopełniają piosenkę. Utwór dedykowany jest koreańskim sportowcom, którzy dla wielu są właśnie bohaterami. Koniecznie sprawdźcie klip poniżej:

 

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.