Jackson planował wydanie nowego singla. Jednakże MV nie ujrzy światła dziennego. Artysta planuje już wydanie kolejnego singla.

AKTUALIZACJA: 18 marca

Jackson zapowiedział premierę Faded na 19 marca. Opublikował nawet jeden teaser, jednak zwiastun zniknął z sieci bez słowa wyjaśnienia. W dniu dzisiejszym fani otrzymali informację, że singiel nie zostanie wydany. Poinformowano także o wydaniu nowego utworu pt.: OXYGEN, w kwietniu. Ma to być piosenka poświęcona fanom artysty. 

AKTUALIZACJA: 13 marca

Jackson Wang opublikował pierwszy teaser wideo do singla Faded. W zwiastunie oprócz niego możemy zobaczyć sporą ilość dziewczyn. Całość jest utrzymana w niebieskiej poświacie co sprawia, iż aura jest nieco tajemnicza ale też sensualna. 


 
Oryginalny post: W wakacje zeszłego roku raper zapowiedział wydanie Faded. Piosenkę mieliśmy usłyszeć w sierpniu, niespodziewanie jednak Jackson przełożył jej premierę na okres “po comebacku GOT7”. Powrót boysbandu mamy już za sobą, więc przyszedł czas na debiut singla. Utwór ukaże się 19 marca. Przy okazji tego ogłoszenia zobaczyliśmy także oficjalną okładkę piosenki. Więcej szczegółów numeru znajdziecie w naszym artykule o pierwszej promocji, TUTAJ

Ostatnim comebackiem Jacksona z GOT7 jest “Present: YOU & ME” z grudnia zeszłego roku. Płyta była wyjątkowym, bożonarodzeniowym prezentem dla fanów. 

Wszystkie informacje dotyczące singla znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji!

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter GOT7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.