Cube Entertainment wydało oświadczenie dotyczące odejścia muzyka z zespołu. 

W związku z trwającymi czynnościami prokuratorskimi dotyczącymi zarzutów o palenie marihuany w latach 2015-2020, Cube Entertainment wydało oświadczenie, w którym informuje, że Ilhoon nie będzie już promował się wraz z pozostałymi członkami BTOB. Agencja nie doprecyzowała jednak, czy jego kontrakt jest nadal ważny. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego oświadczenia znajdziecie poniżej: 

Dzień Dobry, tutaj Cube Entertainment.

 

Przede wszystkim chcielibyśmy szczerze przeprosić za poruszenie, które wywołały ostatnie oskarżenia wobec naszego artysty Jung Ilhoona.

 

Jung Ilhoon czuje się odpowiedzialny za naruszenia zaufania, którym darzyli go fani. Jako agencja bardzo szanujemy, że nie chce on już nadwyrężać dobrego imienia grupy. W związku z czym zdecydowano, że opuści on zespół. 

 

Czujemy dużą odpowiedzialność za ten incydent. Obiecujemy dopełnić naszego obowiązku, i dopilnować aby [Ilhoon] wziął aktywny udział we wszelkich czynnościach wyjaśniających. 

 

BTOB będzie od tego momentu promować się w sześcioosobowym składzie. Będziemy w dalszym stopniu wspierać pozostałych członków BTOB, aby mogli zaprezentować się ze swojej dojrzalszej strony.

 

Jeszcze raz, przepraszamy fanów, którzy wspierają i cenią sobie BTOB.

Przypomnijmy, że Ilhoon w maju 2020 roku rozpoczął obowiązkową służbę wojskową.

źródło: (1)

źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram Ilhoona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.