Poznaliśmy datę rozpoczęcia służby wojskowej przez Ilhoona.

Ilhoon na swoim Instagramie 27 maja niespodziewanie opublikował list, w którym informuje, że niebawem zasili szeregi koreańskiej armii. Muzyk nie zdradził w nim jednak daty rozpoczęcia treningu wojskowego. Niecałą godzinę później, Cube Entertainment w krótkim komentarzu prasowym poinformowało, że data poboru muzyka została wyznaczona na 28 maja. Po ukończeniu treningu raper będzie odbywał służbę publiczną. Wcześniej wspomniany list Ilhoona przeczytacie poniżej:

Cześć, kontaktuję się z moimi ukochanymi Melody oraz fanami po raz pierwszy od dłuższego czasu. Piszę ten post ponieważ chcę powielić się z Wami informacją dotyczącą mojego treningu wojskowego. Bardzo przepraszam, że nie komunikowałem się z Wami wystarczająco często, kiedy zrobiłem sobie przerwę od wszelkich aktywności.Musieliście czuć się bardzo zdenerwowani, gdy nie otrzymywaliście żadnych informacji od kogoś komu ufacie i kochacie. Jeszcze raz, bardzo przepraszam. W trakcie tej przerwy skupiałem się jednak głównie na sobie.

 

Wydaje mi się, że jest to pierwszy raz od dłuższego czasu kiedy napisałem tak długi post. Jest mi bardzo przykro, że tak nagle Was o tym informuję. Mimo to, jestem przekonany, że jesteście świadomi obowiązku jaki noszę jako południowokoreański mężczyzna. Może się nam wydawać, że ten czas upłynie szybko, bądź wręcz na odwrót – będzie się ciągnął, jednak powrócę to Was zdrowszy i szczęśliwszy. Mam nadzieję, że też tacy będziecie podczas mojej nieobecności. Dziękuję, że przeczytaliście mój post! Jeszcze raz, Melody, kocham Was!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

안녕하세요 사랑하는 멜로디 그리고 응원해주시는 팬 여러분들 오랜만에 글로써 인사 드립니다. 사실 저의 입대소식을 밝히고자 이렇게 글을 적습니다. 제가 그 동안에 활동을 쉬면서 여러분들과 제대로된 소통이 없었던 점 미안하게 생각하고 있어요. 믿고 사랑하는 사람에게 연락도 없고 가끔씩 들려오는 소식만 있을뿐 답답함을 많이 느끼셨겠지요. 다시 한번 미안해요. 하지만 그 시간 동안 오롯이 저에게 집중하며 스스로를 돌보는 시간을 가지는 중이었습니다. 이렇게 긴 글을 참 오랜만에 남기는것 같은데 갑작스러운 소식이 되는것 같아서 그 점 또한 미안하게 생각해요. 하지만 대한민국의 남성으로써 저 또한 짊어져야할 의무를 수행해야 한다는 것은 여러분들도 잘 알고 계시겠지요. 길다면 길고 짧다면 짧은 시간이 되겠지만 보다 건강하고 행복한 모습으로 돌아오도록 하겠습니다. 그 동안 여러분들도 행복하셨으면 좋겠습니다. 긴 글 읽어주셔서 감사합니다! 다시 한번 사랑합니다 멜로디❤️👍🏻

A post shared by michael (@ilhoonmj) on


Ilhoon będzie szóstym członkiem BTOB, który rozpocznie służbę. Przypomnijmy, że lider grupy, Eunkwang, zaciągnął się do armii w sierpniu 2018 roku, w związku z tym muzyk zakończył już swoją służbę. Następny w kolejce był Changsub, który został wezwany do wojska w styczniu 2019 roku. Krótko po nim służbę publiczną rozpoczął Minhyuk. W pierwszej połowie maja trening wojskowy rozpoczął również Hyunsik oraz Sungjae.

źródło: (1)

źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram Ilhoona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.