Muzyk zaciągnie się do armii jeszcze w maju.

Pierwsze doniesienia dotyczące obowiązku wojskowego wokalisty BTOB pojawiły się w koreańskich mediach 6 maja. Na komentarz Cube Entertainment nie musieliśmy czekać długo. Agencja potwierdziła, że muzyk zasili szeregi koreańskiej armii już 11 maja. Warto zauważyć, że tego samego dnia trening wojskowy rozpocznie inny członek BTOB – Sungjae. Tłumaczenie listu, który muzyk opublikował na swoim Instagramie, możecie przeczytać poniżej:

Cześć ~ Tutaj Hyunsik

 

Jestem pełen pokory, przez to, że kieruję ten list do Was tak późno. Jak zostało już potwierdzone, że zaciągnę się do wojska 11 maja, spędziłem kilka dni myśląc o tym, jak Was pożegnać. Myślałem o Melody i BTOB jeszcze bardziej w ostatnim czasie. Przeglądałem różne zdjęcia i filmy z członkami od samego debiutu, aż do tego momentu. Śmiałem się, wspominałem oraz byłem poruszony do łez. Jednak najbliższa mojemu sercu była wtedy myśl, aby BTOB i Melody mogli się jak najszybciej spotkać i być razem tak, jak w tamtych czasach. Też tak myślicie czasami, prawda? Skoro mamy takie same przemyślenia dotyczące przyszłości, to ona do nas w końcu nadejdzie. Członkowie, którzy ciężko pracują oraz nasi Melody, których tak bardzo kocham, są ze mną więc szczerze mówiąc nie martwię się. Zamiast tego jestem człowiekiem, który wyczekuje przyszłości, ponieważ jestem nią bardzo podekscytowany.

 

Powrócę jako dojrzały mężczyzna, z którego Melody i BTOB będą mogli być dumni. Nie martwcie się, bądźcie zdrowi i szczęśliwi, myśląc o dniu, w którym znowu się spotkamy.

 

Melody są zawsze jak melodia, która nigdy nie może wyjść z mojej głowy. Będę w Waszych sercach.

 

Dziękuję i kocham Was.

Hyunsik będzie piątym członkiem BTOB, który rozpocznie służbę. Przypomnijmy, że lider grupy, Eunkwang, zaciągnął się do armii w sierpniu 2018 roku, w związku z tym muzyk zakończył już swoją służbę. Następny w kolejce był Changsub, który został wezwany do wojska w styczniu 2019 roku. Krótko po nim służbę publiczną rozpoczął Minhyuk. Warto też przypomnieć, że październiku 2019 roku usłyszeliśmy pierwsze EP Hyunsika – “RENDEZ-VOUS”.

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTOB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.