Muzyk podzielił się z fanami datą rozpoczęcia treningu wojskowego.

Mimo, że koreańscy artyści zazwyczaj odwlekają w czasie rozpoczęcie służby wojskowej, Sungjae poinformował na swoim Instagramie, że zasili szeregi koreańskiej armii już 11 maja. Cube Entertainment nie zdradziło, w której jednostce członek BTOB rozpocznie obowiązkowy trening wojskowy. Tłumaczenie wcześniej wspomnianego posta muzyka możecie przeczytać poniżej:

Cześć, tutaj Sungjae,

 

Przede wszystkim, dziękuję bardzo wszystkim Melody za wczorajsze życzenia urodzinowe (widziałem Wasze posty na SNS, reklamy i event urodzinowy)!

 

Nie wiem jak o tym mówić, ale piszę do Was, ponieważ powinienem powiedzieć Wam o tym pierwszy.

 

Możecie być zdziwieni, ale zdecydowałem, że zaciągnę się do armii 11 maja! Jestem przekonany, że niektórzy z Was są zszokowani oraz zmartwieni tak nagłą informacją. Jednak biorąc pod uwagę, że Melody kochały mnie tak bardzo do tego momentu, jestem pewny, że będę kochany gdziekolwiek będę! Myślę, że mogę iść [do wojska – przyp. red] bez zmartwień! Hehe

 

BTOB jest w trakcie hiatusu z powodu służby wojskowej, w trakcie której są członkowie [zespołu]. Wiemy, że Melody na nas czekają, co daje nam otuchy oraz chęci, aby spotkać się niebawem ponownie! Zostało już tylko kilka dni, ale zanim rozpocznę służbę, chcę zrobić live, na którym porozmawiam z Melody. Nasi najstarsi członkowie wracają z wojska, a “Mystic Pop-Up” [drama, w której zagrał Sungjae] będzie niedługo emitowane, więc jeżeli poczekacie jeszcze trochę, to BTOB do Was wróci!

 

Dziękuję bardzo za wsparcie i proszę, bądźcie z nami! Mam nadzieję, że będziecie zdrowi i szczęśliwi.

Sungjae będzie czwartym członkiem BTOB, który rozpocznie służbę. Przypomnijmy, że lider grupy, Eunkwang, zaciągnął się do armii w sierpniu 2018 roku, w związku z tym muzyk zakończył już swoją służbę. Następny w kolejce był Changsub, który został wezwany do wojska w styczniu 2019 roku. Krótko po nim służbę publiczną rozpoczął Minhyuk

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTOB
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.