Wytwórnia poinformowała o tymczasowej przerwie w działalności artysty w zespole. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

PLEDIS Entertainment w dzisiejszym oświadczeniu poinformowało o stanie zdrowia Arona, a także decyzji jaką podjeli w porozumieniu z całym zespołem. Poniżej znajdziecie tłumaczenie ich wiadomości:

Witajcie,
Tu PLEDIS Entertainment.
Chcielibyśmy udzielić informacji dotyczących zdrowia i udziału w grupowych aktywnościach członka NU’EST Arona.
Aron niedawno przeszedł dokładne badanie lekarskie po wystąpieniu [u niego] stanów lękowych. W opinii lekarzy Aron wymaga odpowiedniego odpoczynku i regeneracji.
Po obszernej dyskusji z Aronem, jak i członkami NU’EST, artysta zdecydował się skupić na leczeniu i regeneracji z dużą ilością odpoczynku. Tymczasowo odłoży swoją oficjalną działalność, a NU’EST będzie w tym czasie promować się z czterema członkami.
Chcielibyśmy przekazać wszystkim fanom, którzy zawsze okazywali NU’EST nieustanną miłość, nasze najszczersze przeprosiny za tę nagłą wiadomość. Zdrowie i powrót do zdrowia Arona będą dla nas najwyższym priorytetem i nadal będziemy dążyć do zapewnienia naszym artystom bezpieczeństwa i [dobrego] stanu zdrowia. Chcielibyśmy prosić o powstrzymanie się od angażowania się w niepotrzebne domniemania lub nieporozumienia na temat zdrowia Arona i jego oficjalnych działalności, a my będziemy informować o nadchodzących działaniach zespołu w osobnym zawiadomieniu.
Dziękujemy.

Życzymy Aronowi szybkiego powrotu do zdrowia i do zespołu!

 

źródło (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NU’EST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.