Lider PENTAGON po raz kolejny wykorzystał możliwość zaistnienia jako producent muzyczny z własną kompozycją.

W najnowszym odcinku programu “Breakers” gościnnie wystąpił lider PENTAGON, Hui. Zaprezentował stworzony przez siebie kawałek Navigation. Podczas występu pojawił się na scenie z tancerzami. Piosenka opowiada o chwilach słabości, w których bohater tekstu potrzebuje kogoś, kto poprowadziłby go jak nawigacja. Poniżej obejrzycie pełen występ i posłuchacie oficjalnego audio Navigation.


“Breakers” to nowy program telewizji Mnet. Jest odpowiedzią na show “Hyena on the keyborad” kanału KBS2. Pierwsze informacje o programie mogliście przeczytać już w marcu – LINK. Mało znani producenci i tekściarze mają okazję pokazać w nim swój talent i zmierzyć się z przeciwnikami. Muzycy najpierw prezentują demo swoich piosenek, a następnie wykonują je na scenie. Oceniani są podczas show oraz poprzez internetowe głosowanie. Wśród ośmiu rywalizujących ze sobą artystów znajdziemy: studentkę Berklee College Mia, Samuela Seo, 20 Years of age, należącego do indie grupy ALEPH Jeong Jae, JooYounga, członka OFFONOFF Colde, rapera Penomeco i producentkę Cha Ji Hye.

Hui pokazał swój producencki talent już w programie “Hyena On The Keyboard”. W ramach show wypuścił Wake me up z udziałem Joo Woo Chana, uczestnika “Show Me The Money 6”.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Twitter Mnet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.