Lider PENTAGON wydał piosenkę na potrzeby nowego show telewizji KBS.

„Hyenas on the keyboard” to show, w którym producenci i tekściarze publikują swoje nowe kompozycje, które potem konkurują ze sobą w muzycznych notowaniach. Gospodarzem programu jest reprezentantka Girls’ Generation, Sunny oraz prowadzący „Weekly Idol” Jung Hyung Don. Wśród rywalizujących producentów znalazł się Hui i Gray (AOMG), a także muzyczni weterani – pianista, kompozytor filmowy Jung Jae Hyung. Artysta zadebiutował w 1995 z grupą Basis, obecnie jest spikerem w poczekalni programu „Immortal Song”. Drugi muzyk to  Yoon Jong Shin, który pracuje na scenie od 1990 roku (zaczynał z bandem 015B), współ-tworzy agencję Mystic89, w 2008 roku był sędzią programu „Superstar K”.

Hui zaprosił do Wake me up uczestnika ostatniej edycji „Show Me The Money”, 12-letniego Jo Woo Chana, który od lipca należy do CUBE Entertainment. Kolejny raper z „SMTM” to Sleepy, który razem z Hoody i Loco nagrali I’m Fine z Grayem.

Wszystkie piosenki trafiły do rankingu Top100 na Genie. Na razie (13:00, 9 października polskiego czasu) najlepiej odebrana została kompozycja Yoon Jong Shina, Finding You, która w zestawieniu realtime Genie jest na pierwszym miejscu. I’m Fine jest zaraz za nim, a stworzone przez Jung Jae Hyunga i wokalistę Antenna Music Jung Seung Hwana You don’t know dziesiąte. Najniżej, bo na osiemnastym miejscu, plasuje się Wake me up.

Program został wyemitowany w czasie trwania koreańskiego święta Chuseok, 7 i 8 października. Jego fragmenty możecie obejrzeć na kanale KBS Entertainment


źródła: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Twitter PENTAGON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.