YG Entertainment lubi trzymać w napięciu. Od kilku dni fani czekali na informacje, kiedy zadebiutuje Black Pink.Wiadomo było jedynie, że zobaczymy dziewczyny w przyszłym tygodniu. Teraz już wiemy dokładnie kiedy!

Aktualizacja 02.08

Black Pink pierwszy raz wystąpią w telewizji. Pojawią się w niedzielę, 14 sierpnia, w programie „Inkigayo” na kanale SBS.

Aktualizacja 29.07

Oficjalna data debiutu Black Pink została ogłoszona. Dziewczyny zaprezentują się światu 8 sierpnia! Ze zdjęcia wynika, że pierwszy teledysk pojawi się o godzinie 20 czasu koreańskiego.

Z informacji OSEN wynika, że debiut Black Pink zaplanowany jest na przyszły tydzień. Wytwórnia YG Entertainment nie podała jednak dokładnej daty. Wiadomo jedynie, że zespół ma stanąć na scenie do 8 sierpnia.

Tłumaczone jest to faktem, że szef wytwórni, Yang Hyun Suk, osobiście dogląda przygotowań do debiutu i chce, aby każdy szczegół w teledyskach był dopracowany. Do końca roku ma pojawić się w sumie osiem klipów.

Czego mamy spodziewać się po Black Pink? YG Entertainment w jednym z oświadczeń określiło styl zespołu jako „girl crush„. Wnioskować można, że dziewczyny nie będą przypominać pewnych siebie i zadziornych członkiń 2NE1. Jednocześnie jednak nagranie z treningu podpowiada nam, że może być inaczej.


Autorka choreografii, Paris Goebel, przyznała, że nie uczyła jej dziewczyn. Kroki, które wymyśliła, nie należą do łatwych i potrzeba dużo czasu, żeby je opanować. Wykon Black Pink został odebrany bardzo pozytywnie, przez co oczekiwania wobec nich są wysokie.

Jeśli jeszcze nie wiecie kim są dziewczyny, możecie przeczytać o nich na naszej stronie. Warto przypomnieć, że co tydzień, od początku czerwca, poznawaliśmy jedną z nich.

Jennie – rap, wokal
Lisa – rap, taniec
Ji Soo – wokal
Rosé – wokal

Jak myślicie, w jakim stylu zadebiutuje Black Pink?

źródła: (1), (2), (3), (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.