Tablo, Eric Nam i amerykański piosenkarz Gallant połączyli swoje siły i za kilka dni usłyszymy ich wspólny utwór!


Tablo umieścił na swoim Facebooku teaser fragmentu teledysku, w którym zobaczymy Gallanta. Artysta śpiewa po angielsku, przechadzając się po mieście w nocy.

Oryginalny artykuł: Cave Me In ukaże się 26 stycznia w południe czasu koreańskiego. W wywiadzie dla W Korea przeczytamy, że piosenka utrzymana jest w stylu R&B z lat dziewięćdziesiątych.

Twórca HIGHGRND, Tablo, na Snapczacie opisał jak powstała właśnie taka kolaboracja. EPIK HIGH poznało Gallanta podczas ich występów na festiwalu Coachella w zeszłym roku. Trzy miesiące później ukazała się piosenka Erica Nama Can’t Help Myself, do której tekst napisał właśnie Tablo. Trójka artystów miała okazję się poznać i tak powstało Cave Me In.


Jeśli nie kojarzycie Gallanta z występu na MAMA 2016, to już Wam go przestawiamy. Christopher Gallant to amerykański artysta R&B, który sam wydał swoją debiutanckie EP “Zebra” w 2014. W kwietniu zeszłego roku ukazał się jego pełen studyjny album “Ology”. Bardzo szybko zdobył popularność i w tym roku nominowany jest do statuetki Grammy w kategorii “Best Urban Contemporary Album”.

 
Jesteście ciekawi takiego połączenia?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.