Po ponad rocznej przerwie Zion.T wraca do solowej działalności. Znamy coraz więcej szczegółów o płycie!

AKTUALIZACJA: 30 stycznia

The Song będzie promować płytę. Zobaczcie fragment teledysku! Usłyszeć w nim można słowa „Mam nadzieję, że ta piosenka nie będzie popularna”.

AKTUALIZACJA: 29 stycznia

Zostały ostatnie 3 dni do wydania „00”. Wczoraj pojawiła się krótka relacja z nagrywania Sorry z Beenzino. Dzisiaj natomiast opublikowane zostało 45-sekundowe nagranie, zawierające skróty wszystkich utworów.

 

 

’D-4′ 4일이나 남아서 #미안해 … #OO #O2O1

Film zamieszczony przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

Rozpoczęło się odliczanie do wypuszczenia „00”. Dzisiaj dostaliśmy teaser wideo do Cinema, którego dyrektorem jest sam artysta, używający przezwiska Holcoin. Teledysk jest czarno-biały, Zion. T jedzie w starym Mercedesie Coupe. Co ciekawe auto jest przystosowane do jazdy lewostronnej i tak też muzyk nim się porusza. Wnioskować można, że wideo nie zostało nagrane w Korei i rzeczywiście, gdyby przejrzeć zdjęcia opublikowane na Instagramie, Zion. T w zeszłym roku był w miejscu, wyglądającym jak tereny Wielkiej Brytanii. Zobaczymy też ujęcia z kręcenia teledysku.

Co do melodii, to nie odbiega ona od klimatu vintage, prezentowanego w wideo. Jest to delikatna i marzycielska bossa nova (muzyka opierająca się na sambie, ale skupiająca większą uwagę na linii melodycznej niż perkusyjnej).

 

 

🍦

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

 

👁 @holocoin

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

AKTUALIZACJA: 26 stycznia

Jak na promocję w stylu YG przystało, codziennie dostajemy informacje o nowym wydawnictwie. Tym razem na Instagramie Zion. T pojawiło się 9 nowych postów, pod którymi przeczytamy kto dokładnie pracował nad poszczególnym utworem (informacje znajdują się w galerii zdjęć). Prócz tego możemy obejrzeć dwa nagrania, w których solista szuka przedmiotu przedstawiającego „0”.

 

 

 

O.

Film zamieszczony przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

 

 

🕳

Film zamieszczony przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

AKTUALIZACJA: 25 stycznia

Usłyszymy siedem nowych utworów i jedną wersję instrumentalną, nie wiadomo jednak, który z nich będzie promować płytę. Do współpracy artysta zaprosił raperów Beenzino i G-Dragona, jak również producentów BLACKLABEL Kusha i Peejaya oraz Seo Won Jin’a (pracował przy albumach BLACKPINK, GD, 2NE1 i PSY).

 

  1. Cinema
  2. The Song
  3. Comedian
  4. Sorry (feat Beenzino)
  5. The Bad Guys
  6. Complex (feat G-Dragon)
  7. Wishes
  8. Cinema (intrumental)

 

AKTUALIZACJA: 24 stycznia

Potwierdzona została nazwa, która obejmuje nie jeden utwór, a cały album! Krążek będzie nazywać się  „OO”. Prócz tego dowiedzieliśmy się, że w tworzeniu płyty pomagał lider BIGBANG,G-Dragon.

 

 

 

#ziont #자이언티 #OO #oo #THEBLACKLABEL #더블랙레이블 #NEWRELEASE #YG

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika YANG HYUN SUK (@fromyg)


Oryginalny artykuł: Znana jest już dokładna data comebacku muzyka. Przynajmniej jeden nowy utwór zostanie wydany 1 lutego. Nie ma jeszcze informacji czy będzie to album, czy jedynie pojedyncze single. Wiadomo jedynie, że zdjęcia i montaż teledysku są już zakończone. Reżyserem wideoklipu jest Han Sa Min, który odpowiada za Last Dance BIGBANG.

W przypadku wydania albumu, Zion.T będzie pierwszym artystą z krążkiem spod skrzydeł BLACK LABEL. Muzyk dołączył do wytwórni w zeszłym roku, po odejściu z Amoeba Culture.

 

 

 

OO

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

No Make Up z października 2015 był ostatnim singlem wydanym przez muzyka. W zeszłym roku artysta wypuścił dwa kawałki, wyprodukowane podczas Show Me The Money 5.


W lutym fani będą mogli się spotkać z Zion.T jak i producentem Choice37 na koncercie w Londynie. Informacje o jego występie znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.
źródła: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.