Wytwórnia THE BLACK LABEL przygotowuje swój pierwszy album. Wykonawcą, którego usłyszymy na płycie, będzie Zion. T.

W połowie kwietnia pojawiła się informacja, że Zion. T (Kim Hae Sol) opuści wytwórnię Amoeba Culture i zacznie współpracę z YG Entertainment. Podejrzenia wynikały z faktu, że artysta miał reprezentować YG w programie „Show Me The Money” wspólnie z producentem Kush’em (Kim Byeong Hoon).

Na początku maja w sieci pojawił się plakat z Zion. T, Kush’em i drugim producentem YG – Teddy’m (Park Hong Jun). Artyści rozpoczęli tym samym działalność nowek wytwórni podlegającej pod YG Entertainment – THE BLACK LABEL. Do końca maja prowadzone były przesłuchania kandydatów.

15 lipca wytwórnia poinformowała, że trwają prace nad pierwszym albumem. Nie ma podanych jeszcze żadnych szczegółowych informacji. Wiadomo jedynie, że wykonawcą będzie Zion. T.

Po odejściu z Amoeba Culture, w mediach pojawiały się informacje o złych relacjach Zion. T z Crush’em. Plotki zostały jednak rozwiane podczas finałów „Show Me The Money”. Cjamm, z zespołu YG, wystąpił na scenie właśnie w towarzystwie Crush’a.

Na Instagramie Zion. T pojawiło się też zdjęcie muzyków z podpisem „Dziękuję”.

 

Crush & Zion.T 고마워

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 해솔 김 (@ziont)

Zion. T i Kush wyprodukowali też utwory takie jak Machine Gun czy Knock, które uplasowały się wysoko w muzycznych notowaniach. Oczekiwania wobec nowej płyty są zatem bardzo duże.

Czekacie na płytę Zion. T? Jak myślicie, czego można się spodziewać po artyście?

źródła: (1), (2), (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.