Na social media zespołu pojawiła się kolejna historia z serii „The Notes”.

Przed comebackiem z „Love Yourself: Her” BTS zdradził kilka wskazówek dotyczących historii, która towarzyszy całej serii wydawniczej. Wszystkie poprzednie wideo, zdjęcia i wiadomość „The Notes” od Jina znajdziecie TUTAJ. O północy KST 4 kwietnia otrzymaliśmy nowy wpis do dziennika. Należy on tym razem do postaci granej przez Jungkooka. Tłumaczenie grafiki znajdziecie poniżej:

„Jungkook

22 maja ROK 22

Myślałem, że moje ciało pływało, ale w pewnym momencie doszło do mnie, że to była twarda podłoga. Przez jakiś czas nie mogłem niczego poczuć. Moje ciało czuło się takie ciężkie, że nie mogłem podnieść powiek. Nie mogłem przełykać i oddychać. W miarę jak moja świadomość się rozsypywała, otoczenie znikało.

Byłem wtedy czymś zszokowany, całe moje ciało wiło się w napadzie [choroby]. W bólu i pragnieniu, którego nie mogłem umiejscowić, mogłem bezwiednie otworzyć oczy. Kiedy zapełniły się piaskiem, coś unosiło się nad moim wzrokiem. Myślałem, że to światło, ale to nie było to. To było jasne i duże, i słabe. Nie ruszałem się, unosząc się w powietrzu. Patrzyłem się na to przez dłuższą chwilę i wtedy zaczęło to przybierać znajomą formę. To był Księżyc.

Świat odwrócił się do góry nogami, kiedy moja głowa przekrzywiła się do tyłu. W tym świecie Księżyc też wisiał do góry dnem. Próbowałem oddychać, próbowałem kaszleć, ale nie mogłem się poruszyć. Wtedy znalazł mnie chłód. To było straszne. Poruszyłem ustami, ale nie mogłem uformować słów i nic z nich nie wyszło. Nawet nie zamknąłem oczu, ale wszystko stawało się coraz ciemniejsze i ciemniejsze. Gdy moja świadomość znikała, ktoś do mnie przemówił.

„Życie będzie bardziej bolesne niż śmierć, ale nadal chciałbyś żyć?””

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Big Hit Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.