Big Hit Entertainment podzieliło się teaserem z udziałem Jungkooka.

AKTUALIZACJA: 18 sierpina
Na YouTube można znaleźć najdłuższy do tej pory skrót „Love Yourself”. Możecie zobaczyć go poniżej!

AKTUALIZACJA: 17 sierpnia
Big Hit Entertainment podzieliło się kolejnymi skrótami historii „Love Yourself”.

AKTUALIZACJA: 16 sierpnia
W kolejnym wideo możemy zobaczyć nowe fragmenty „Love Yourself”.

AKTUALIZACJA: 15 sierpnia
Wytwórnia BTS opublikowała wideo, w którym po raz kolejny przybliża nam konceptową historię „Love Yourself”. Sprawdźcie wideo poniżej:

AKTUALIZACJA: 13 sierpnia
Big Hit Entertainment opublikowało grafikę stylizowaną na wpis w pamiętniku. Tekst napisany jest przez postać Jina i mówi o innych członkach grupy, używając ich prawdziwych imion. Możecie przeczytać nasze tłumaczenie „The Notes” poniżej:

„Seokjin

13 sierpnia ROK 22

Odkąd wróciliśmy znad tego oceanu, wszyscy byliśmy sami.

Jakby to było zaplanowane, żaden z nas się ze sobą nie kontaktował. Jedyną rzeczą, którą mogliśmy zobaczyć i usłyszeć było graffiti, stacja benzynowa i dźwięki pianina, które potwierdzały nasze istnienie. Prawda tamtej nocy była abstrakcją. Oczy Taehyunga płonęły ogniem, patrzył się na mnie, jakby usłyszał coś, w co nie mógł uwierzyć. Dłoń Namjoona zatrzymała go, ale ja nie mogłem się powstrzymać i rzuciłem się na niego z pięścią.

Nie mogłem znaleźć Taehyunga, który wybiegł, a kiedy wróciłem do naszego mieszkania nad wodą, nikogo tam nie było. Jedynymi wspomnieniami wcześniejszych wydarzeń były rozbita szklanka, krew, która zaczęła wysychać i okruchy przekąsek. Było tam też przewrócone zdjęcie. Miało ocean w tle, a my wszyscy byliśmy razem i śmialiśmy się.

Dzisiaj, przejechałem znowu obok stacji benzynowej. Przyjdzie kiedyś dzień, w którym wszyscy się znowu spotkamy. Przyjdzie dzień, w którym wszyscy znowu będziemy się razem śmiać, jak na tamtym zdjęciu. Przyjdzie dzień, w którym będę miał na tyle odwagi, by spojrzeć sobie w twarz. Ale teraz, nadal nie potrafię. Dzisiaj też wiała wilgotna bryza, jak tamtego dnia. W następnym momencie, jak ostrzeżenie, zadzwonił mój telefon. Zdjęcie na moim lusterku się obruszyło. Na ekranie pojawiło się imię Hoseoka.

„Hyung, Jungkook miał w nocy wypadek samochodowy””

 

AKTUALIZACJA: 12 sierpnia

Po indywidualnych teaserach przyszedł czas na nowe plakaty. O 14:00 czasu polskiego zobaczyliśmy wspólny zwiastun Sugi i Jungkooka. Widać na nim też napis: „Po powrocie znad tamtego oceanu, wszyscy byliśmy sami”.

Godzinę później Big Hit opublikował kolejną parę – J-Hope’a i Jimina. Na ich plakacie możemy przeczytać tekst „”Po powrocie znad tamtego oceanu, wszyscy byliśmy sami”, tak jak na poprzednim teaserze.

Na kolejnym plakacie zobaczyliśmy natomiast Rap Monstera i V. Na teaserze widać też ten sam podpis, co na pozostałych dwóch oraz napis”Save Me” (ang. uratuj mnie). Gdy odwrócimy plakat „Save Me” zmieni się w „I’m Fine” (ang. ze mną w porządku).

Ostatnim dzisiejszym teaserem był kolejny plakat Jina. „Gdybym mógł cofnąć czas, wróciłbym nad ten letni ocean”, można przeczytać na jego fotografii.

 

AKTUALIZACJA: 11 sierpnia

Big Hit podzieliło się kolejnym plakatem „Love Yourself”. Tym razem zobaczyliśmy na nim Sugę! Towarzyszy mu podpis: „Nie podchodź, będziesz smutny”.

Godzinę później wytwórnia opublikowała teaser z Jiminem! „Skłamałem. Nie ma innego spodobu, byś mnie pokochał”, mówi jego teaser.

Agencja potwierdziła też, że plakaty są cześcią większego projektu, który będzie trwał do przyszłego roku. „Promocje nowego albumu, zapowiedzianego na wrzesień, rozpoczną się później na dużą skalę”.

O 14:00 wytwórnia udostępniła plakat z udziałem lidera BTS, Rap Monstera. Koło jego zdjęcia możemy przeczytać: „Patrzę się tylko na twoje plecy. To nie jest jeszcze ten czas”.


Kolejny plakat należy do V! Plakat obdarzony jest napisem: „Nie odszedłbyś? Gdybym podjął inną decyzję”.

Na plakacie opublikowanym o 16:00 zobaczyliśmy J-Hope’a. Na jego grafice możemy przeczytać: „Jeśli lśnisz, ze mną wszystko jest w porządku”.

O 17 natomiast zobaczyliśmy ostatni indywidualny plakat „Love Yourself” – Jina! Na jego plakacie jest napisane: „Gdybym mógł cofnąć czas, chciałbym być najlepszym człowiekiem na świecie”

 

Oryginalny post: Wytwórnia BTS rozpoczęła promocję nowego wydawnictwa zespołu. Grafika stylizowana jest na plakat filmowy. Możemy na nim przeczytać: „Dzień, w którym zacząłem pragnąć pobiec do tego miejsca. W kierunku, który wskazuje mi moje serce”.

Plakat najprawdopodobniej rozpoczyna serię, którą Big Hit zapowiedziało w czerwcu. Projekt zakłada osobne wideo dla każdego z członków BTS. Klipy mają mieć formę dram. Więcej o tym mogliście przeczytać w naszym poprzednim artykule TUTAJ.

Wszystkie informacje o „Love Yourself” będziecie mogli znaleźć w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.