Boysband rozpoczął promocję nowego wydawnictwa.

AKTUALIZACJA: 29 sierpnia

Sprawdźcie pierwszy teaser klipu do Honeymoon!

 

AKTUALIZACJA: 28 sierpnia

Zobaczyliśmy kolejne zdjęcie promocyjne B.A.P. Co ciekawe, oprócz członków siedzących przy wspólnym stole, widzimy na nim nagrobek i napis „RIP B.A.P 2017” . Sprawdźcie fotografię poniżej:

Oprócz tego, zgodnie z harmonogramem, TS Entertainment opublikowało okładki „Blue”. Z nowego oświadczenia wytwórni, dowiadujemy się, że na płycie znajdą się trzy kawałki: Honeymoon, All The Way Up Rewind. Tytułowy kawałek będzie wyrafinowaną popową piosenką taneczną o byciu sobą, nawet w szarej rzeczywistości.

 

AKTUALIZACJA: 25 sierpnia 

B.A.P podzielił się nowymi teaserowymi fotografiami „Blue”. Zobaczcie je w galerii poniżej!

AKTUALIZACJA: 24 sierpnia

Tytułowa piosenka „Blue” będzie nazywać się Honeymoon. Wytwórnia B.A.P opublikowała grupowe zdjęcie teaserowe:

AKTUALIZACJA: 23 sierpnia

Ujrzeliśmy drugą serię indywidualnych ujęć członków B.A.P. Tym razem na teaserach zaprezentowali się Daehyun, Jongup Zelo.

 

AKTUALIZACJA: 22 sierpnia

Zgodnie z harmonogramem, TS Entertainment opublikowało pierwsze indywidualne zdjęcia promocyjne „Blue”. Zobaczyliśmy na nich Yongguka, Himchana i Youngjae. Możecie je sprawdzić w poniższej galerii.

 

 

AKTUALIZACJA: 21 sierpnia

B.A.P podzielił się harmonogramem promocji „Blue”. 23 i 24 sierpnia zobaczymy indywidualne fotografie członków zespołu. Dzień później grupa podzieli się grupowym teaserem wydawnictwa. Potem poznamy okładkę singla i będziemy mogli obejrzeć dwa trailery „Blue”. Premiera płyty zapowiedziana jest na 5 września.

 

Oryginalny post: Jak w lipcu informowało TS Entertainment, już niedługo usłyszymy nowości od B.A.P. Na oficjalnych kontach zespołu na mediach społecznościowych pojawił się pierwszy teaser wydawnictwa. Grafika stylizowana jest na blue screen. Na dole plakatu zobaczymy też kolory czarny i czerwony w kodach HTML oraz zwrot „and blue” (ang. „i niebieski”) napisany w alfabecie Morse’a. 

„Ostrzeżenie.
Wykryto problem i zamknięto ROSE, by uniknąć uszkodzenia twojego komputera.

Ostrzeżenie od B.A.P.
Jeśli to pierwszy raz, kiedy widzisz ten ekran, zrestartuj swój komputer. Jeśli ten ekran pojawi się ponownie, postępuj zgodnie z tymi krokami:
Wciśnij klawisz ESC na twojej klawiaturze by powrócić do ROSE.
Jeśli wrócisz do ROSE, niezapisane dane zostaną utracone.

Wpisz dokładny kod, by zacząć nowy projekt.”

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem grupy jest „Rose”, który promowało tytułowe Wake Me Up. W czerwcu usłyszeliśmy również solowe utwory Daehyuna i Jongup’a.

 

Wszystkie informacje o nowym materiale od B.A.P znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.