Artyści wydali swoje solowe utwory na wspólnym krążku.

Wspólny projekt Daehyun’a i Jongup’a jest specjalnym podziękowaniem dla fanów. Można go traktować również jako przedłużenie trasy „B.A.P 2017 WORLD TOUR ‘PARTY BABY’”.

Shadow, solową piosenkę Daehyun’a, można było już usłyszeć podczas koncertów. Wersja z albumu ma lepszy i czystszy dźwięk. Za produkcję i napisanie tekstu utworu odpowiada sam artysta. Muzyk śpiewa w nim o pożądaniu wywołanym pamiętną nocą. W numerze usłyszymy też rap Zelo.

Kawałek Jongup’a reprezentuje styl PB R&B i możemy w nim znaleźć elementy synth i groove. Nastrój piosenki uwydatnia tekst, mówiący o schadzce z przypadkową osobą spotkaną w barze. Try MY Luck stworzyli chociażby Andreas Öberg, który wcześniej pracował z VIXX, EXO, Red Velvet, TVXQ i SHINee, oraz Skylar Mones, odpowiedzialny na kawałki Rihanny i Flo Ridy oraz TVXQ i Yunho.

Swoje występy w programach muzycznych z nową piosenką Daehyun rozpoczął od środowego MBC Music Show Champion. Potem pojawił się również w Mnet M!Countdown i KBS Music Bank. Jongup zaśpiewa w show w przyszłym tygodniu.


TS Entertainment podzieliło się również dodatkowymi teaserami i zakulisowymi zdjęciami z pierwszego występu Daehyun’a z Shadow. Udostępiono także dance practice solówki muzyka. Możecie sprawdzić wszystko poniżej.

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.